EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Σαν Σήμερα (7/4/2019): Εύριπος-Προποντίδα 3-4 (photos)

Η Προποντίδα κέρδισε 4-3 τον Εύριπο, για την 6η αγωνιστική του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος προπαίδων ‘Κουκουβάος Αντώνιος’ της ΕΠΣΕ.

Ο Εύριπος άνοιξε το σκορ στο δεύτερο λεπτό με τέρμα του Τότσι και ο ίδιος στο 23′ έκανε το 2-0. Στη συνέχεια η ‘Μπάρτσα’ μείωσε στο 28ο λεπτό με τον Σπύρου και στο 41′ ο Καραγιάννης ισοφάρισε σε 2-2. Στο 46′ ο Αναγνώστου ολοκλήρωσε την ανατροπή για την Προποντίδα κάνοντας το 2-3, όμως στο επόμενο λεπτό ο Α. Συνοδάκης ισοφάρισε σε 3-3. Τελικά στο 54ο λεπτό ο Σπύρου με δεύτερο προσωπικό τέρμα διαμόρφωσε το τελικό 3-4, χαρίζοντας το ‘τρίποντο’ στην ομάδα του.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κοντογιαννίδης.

ΓΚΟΛ: 2′ & 23′ Τότσι, 47′ Συνοδάκης Α.-Ι.-28′ & 54′ Σπύρου, 41′ Καραγιάννης, 46′ Αναγνώστου.

Εύριπος (Σούλης Παππάς): Ευσταθίου, Παπανικολάου, Σμυρνής, Συνοδάκης Α.-Ι., Γιαννιώδης, Σαρρής, Τότσι, Φραντζής, Βλάχος, Μακρής, Bancila. (Χιώτης, Δουγιέκος, Ρούσσος, Πετρόπουλος).

Προποντίδα (Δημήτρης Καραγιάννης-Σταμάτης Γεραντώνης): Χασάναγας, Τσαούσης, Αναγνώστου, Χατζηβασιλείου, Καραπιπέρης, Βάχλας, Σπύρου, Νερούτσος, Μπασούκος, Καραγιάννης, Παλιάτσος. (Συνοδάκης Α., Παπαϊωάννου, Κικίδης, Παραβάνη).

Δείτε φωτογραφίες απ’ τον αγώνα, πατώντας ΕΔΩ.

ΑΟ Λουκισίων: Ανανέωσε ο Κ. Παπαρίδης στην τεχνική ηγεσία