EVIASPORTS ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ16 ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Ελλήσποντος/ΠΑΟ Κανήθου-Ληλάντιο/Χαλκίς 4-0 (photos)

Η ομάδα Ελλήσποντος/ΠΑΟ Κανήθου κέρδισε την ομάδα Ληλάντιο/Χαλκίς 4-0, για τη δέκατη αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ16 ‘Εμμανουηλίδης Μιχάλης’ της ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 24′ με το γκολ του Δούλου. Στο δεύτερο λεπτό της επανάληψης ο Θεοδωρίδης διπλασίασε τα τέρματα τους. Ο Δούλος σκόραρε ξανά στο 63′ και τέσσερα λεπτά μετά ο Θεοδωρίδης τον… μιμήθηκε, κλείνοντας το σκορ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πόγκας/Ντόβολης Ε.-Χαρμαντάς.

ΓΚΟΛ: 24′ & 63′ Δούλος, 42′ & 67′ Θεοδωρίδης.

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ (Αργύρης Μαστραγγελής): Αναστασιάδης, Ρούσσος (41′ Θεοδωρίδης), Πατουλιάς, Δημητρίου, Χαμάτι (70′ Σίδερης), Βουτυράς (70′ Μπαφέρος), Δούλος, Μαστραγγελής, Γιαννάκης, Τότσι, Κυράνας.

ΛΗΛΑΝΤΙΟ/ΧΑΛΚΙΣ (Νίκος Ρόγκας): Χ. Τόγιας, Α. Τόγιας (50′ Κύριλλος), Νικόλαρος, Χατζηαποστόλου, Τζινάι, Γουρνής, Μαραγκός, Ντίντα, Κεμίδης, Μπαρώνος, Μόσχος.

Δείτε φωτογραφίες από το παιχνίδι, πατώντας ΕΔΩ.

ΕΠΟ: Ανακοινώσεις για αναστολή πρωταθλημάτων

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-23/2)

Τελεθριακός: Απέκτησε τον Σ. Φραγκούλη