EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αυλίδα-Ερμήλιος 1-2 (photos)

Ο Ερμήλιος νίκησε 2-1 την Αυλίδα, για την πρώτη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 ‘Τσάλας Στέλιος’ της ΕΠΣΕ.

Ο Αντωνόπουλος άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους στο έβδομο λεπτό, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν ένα δεκάλεπτο αργότερα, με το αυτογκόλ του Τζαλαβάρα. Στο τρίτο λεπτό της επανάληψης ο Μωραΐτης σημείωσε το νικητήριο τέρμα της ομάδας του.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζότζολης.

ΓΚΟΛ: 17′ Τζαλαβάρας (αυτογκόλ)-7′ Αντωνόπουλος, 33′ Μωραΐτης.

ΑΥΛΙΔΑ (Κωνσταντίνος Βισβίνης): Luka Hyska, Leonel Hyska, Καλέτζος, Δήμου, Μαχαίρας, Δημητριάδης, Μπαρσάκης, Σολομονίδης, Δημήτρης Χύσκα. (Μπαμπούρας, Ντούνη).

ΕΡΜΗΛΙΟΣ (Δημήτρης Αντωνόπουλος): Μακρής, Πάνα, Αρδίτζογλου, Λένα, Αντωνόπουλος, Κατσίκας, Τζαλαβάρας, Μωραΐτης, Παπαδάς. (Βοϊλάκης, Δεμερτζής, Μαστρογιάννης, Τσαλούμας, Βελισσαρίου, Κώνστας).

Δείτε φωτογραφίες απ’ το παιχνίδι, πατώντας ΕΔΩ.

Στ. Τζαμίχας: ‘Συγχαρητήρια στον πρόεδρο Κ. Γκίκα, που πάλευε για το καλύτερο’