EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών 2-0

Η Κήρινθος πήρε μία πολύ σημαντική νίκη στην προσπάθεια που κάνει για να παραμείνει στην κατηγορία απέναντι στον Ατρόμητο Βασιλικών με σκορ 2-0 για το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ.

Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε χωρίς κάποιο τέρμα, με τον Περήφανο στο 52′ να ανοίγει το σκορ, κάνοντας το 1-0 για τους γηπεδούχους. Στο 61ο λεπτό ο Τσούτσικας σκόραρε για το 2-0 με την ομάδα της Κηρίνθου να πανηγυρίζει μία πολύ σημαντική επικράτηση.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δανιηλίδης-Καρράς-Μαρίνος.

ΓΚΟΛ: 52′ Περήφανος, 61′ Τσούτσικας.

Κήρινθος: Αλεξίου, Μόσχου Αντ. (73′ Γεωργίου), Εμμανουήλ, Βρεττός, Μόσχου Ευ., Σταματέλος, Τζανής (67′ Μπαλατσός), Περήφανος, Γεωργουσόπουλος (57′ Σταμούλος), Ραβανός, Τσούτσικας (85′ Θωμάς).

Ατρόμητος Βασιλικών: Αντωνίου Μ., Μιχαλόπουλος Μ., Γεωργίου, Δροσούνης (46′ Μιχαλόπουλος Δ.), Θεοχάρης Δ., Σταματούλας, Θεοχάρης Απ. του Γ., Θεοχάρης Απ. του Χρ., Αλοΐζος, Χαρβαλιάς, Λαδογιάννης.

Σχολικοί αγώνες: Πέρασαν τελικό 1ο ΓΕΛ Χαλκίδας & ΓΕΛ Κανήθου!