EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μεσσοποταμία-Ερμήλιος 1-2

Ο Ερμήλιος επικράτησε της Μεσσοποταμίας 2-1, στην ενδέκατη αγωνιστική του ομίλου του νότου της β’ κατηγορίας του ευβοϊκού ποδοσφαίρου.

Ο Θ. Μπασινάς άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους στο 36′, ενώ στο 75′ ο Kr. Fejzolli ισοφάρισε 1-1. Τελικά ο Ερμήλιος έφτασε στο ‘διπλό’, που τον εδραιώνει στο πρώτο ‘μισό’ της βαθμολογίας, χάρις σε γκολ που σημείωσε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αντωνίου.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκάτσος/Κωνστάντιος-Κελεπούρης.

ΓΚΟΛ: 75′ Kr. Fejzolli-36′ Θ. Μπασινάς, 90’+1′ Αντωνίου.

ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑ (Μανώλης Βέττας): Κοροβέσης, Σφύρλας, Ντόβρος (46′ Α. Μπασινάς), Τσιτσόπουλος, Παπακυριακού, Ηλίας, Μάλλιαρης (79′ Γ. Μπασινάς), Νεσίμι, Δ. Σπανός, Kr. Fejzolli, Παύλου (87′ Επιτροπάκης).

ΕΡΜΗΛΙΟΣ (Δημήτρης Ερμήλιος): Δήμος, Τρίκκας (68′ Γεωργιάδης), Φωτιάδης (62′ Φτούλης), Πατρινός, Κ. Μπουρνάζος (46′ Θ. Αντωνάκης), Γ. Μπουρνάζος, Μαρίνης, Θ. Μπασινάς, Δεληγιάννης (56′ Μαστρογιάννης), Βοϊλάκης (46′ Κ. Βογιατζής), Αντωνίου.

Σαν Σήμερα (15/12/2018): Ακαδημία Ερέτριας-Κάνηθος 5-1 (photos)

Σαν Σήμερα (13/4/2013): Αρτάκη-Απόλλων Ερέτριας 2-0

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (25/2)