EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ): Ληλάντιο/Χαλκίς-Τίγρεις Β 2-5

Οι Τίγρεις Β κέρδισαν 5-2 την ομάδα Ληλάντιο/Χαλκίς, για την τέταρτη αγωνιστική του έκτου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 ‘Τσάλας Στέλιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο πρώτο λεπτό με τον Γιαννούκο και στο 11′ ο Shkembi έκανε το 2-0. Στο 13′ ο Ευαγγελίου μείωσε 2-1, ενώ στο δεύτερο λεπτό της επανάληψης ο Μπελεγράτης ισοφάρισε 2-2. Στο 40′ ο Ρόγκας έκανε το 2-3, ενώ το 2-4 το πραγματοποίησε ο Κατραχούρας στο 50′. Τρία λεπτά μετά ο Ευαγγελίου σκόραρε ξανά, για το τελικό 2-5.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δούκας.

ΓΚΟΛ: 1′ Γιαννούκος, 11′ Shkembi-13′ & 53′ Ευαγγελίου, 32′ Μπελεγράτης, 40′ Ρόγκας, 50′ Κατραχούρας.

ΛΗΛΑΝΤΙΟ/ΧΑΛΚΙΣ (Βαγγέλης Τόγιας): Κονοβέσης, Σπύρου, Κάλφα, Καγκέλη, Shkembi, Καρτελιάς, Ι. Γιαννούκος, Ψωμάς, Γ. Γιαννούκος. (Κουκουράκης, Παπαγεωργίου, Μπενέτος, Παπάζογλου).

ΤΙΓΡΕΙΣ Β (Γιώργος Αντωνίου): Δράκος, Παπάζογλου, Αθανασίου, Κατραχούρας, Θεοδωρίδης, Τουλούμης, Μπελεγράτης, Ευαγγελίου, Χούμπας. (Ρόγκας, Μπέης, Χρήστου).

Ηρακλής Χαλκίδας: Ήττα στο τάι μπρέικ για γυναίκες

ΑΚΟ Χαλκίδας: Έναρξη περιόδου στις 2/9

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ (ΠΑΙΔΩΝ): Οι κλήσεις για την προπόνηση στις 20/1