EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ατρόμητος Βασιλικών-Πισσώνας 2-0

Ο Ατρόμητος Βασιλικών κέρδισε 2-0 τον Πισσώνα, στην έκτη αγωνιστική του ομίλου του βορρά της Β’ ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι (έκαναν το ‘6 στα 6’, παραμένοντας στην κορυφή της βαθμολογίας) άνοιξαν το σκορ στο ένατο λεπτό με τέρμα του Κρυσταλόγιαννη και και ‘κλείδωσαν’ τη νίκη τους τρία λεπτά πριν το φινάλε με τέρμα του Στεργίου. Η ‘Φορτούνα’ αγωνιζόταν με παίκτη λιγότερο από το 66′ λόγω αποβολής του Ανδριόλα, με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κηρύκος/Καραβά-Αντωνίου Γ.

ΑΠΟΒΟΛΗ: 66′ Ανδριόλας.

ΓΚΟΛ: 9′ Κρυσταλόγιαννης, 87′ Στεργίου.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ (Σωκράτης Πολίτης): Μ. Αντωνίου, Κρυσταλόγιαννης, Φεργαδής (72′ Ν. Περήφανος), Σελίμης, Γ. Περήφανος, Στεργίου, Λαδογιάννης, Βαλτάς (46′ Δ. Θεοχάρης), Τσιβίκας (81′ Σταμούλος), Γιαννακάρας, Γοργομάτης.

ΠΙΣΣΩΝΑΣ (Θανάσης Τζάθας): Παπακωνσταντίνου, Τσαλμάς, Ανδριόλας, Α. Μακρής, Συνοδάκης, Χρυσός (81′ Τιόπουλος), Ι. Μακρής (72′ Ευαγγελινός), Κροκόδειλος, Ι. Τζαφέρος, Καμπούρης (78′ Γρίβας), Χ. Τζαφέρος.

ΑΟ Σκεπαστής: Ανανέωσε ο Δ. Καρατζούδης

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Κύμη-Αιγέας Πετριών 2-1

Α’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (8-9/12)