EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Νεάπολη-Ληλάντιο 0-4

Το Ληλάντιο κέρδισε 4-0 τη Νεάπολη, για την ένατη αγωνιστική του τρίτου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 ‘Τσάλας Στέλιος’ της ΕΠΣΕ.

Στο πέμπτο λεπτό ο Σεπετής άνοιξε το σκορ για την ΑΕΛ και στο επόμενο ο Κουβρούκης διπλασίασε το προβάδισμα της. Το 0-3 έγινε στο 53′ με το δεύτερο προσωπικό τέρμα του Κουβρούκη και στο τελευταίο λεπτό του αγώνα ο Ζυγογιάννης έκλεισε το σκορ.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βελέντζας.

ΓΚΟΛ: 5′ Σεπετής, 6′ & 53′ Κουβρούκης, 60′ Ζυγογιάννης.

ΝΕΑΠΟΛΗ (Σταύρος Δούμας): Σμπρίνη, Ορφανός, Βαρελάς, Πατρώνας, Μαρμαράς, Γκαρίλας, Καματζής, Παπάς, Λιούλιος. (Παπανικολάου, Σταυρόπουλος, Δούμας, Χατζηπαυλίδης, Σούλας, Σαραντόπουλος).

ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Βαγγέλης Τόγιας): Ηλίας, Ζυγογιάννης, Ντεγιάννης, Κουβρούκης, Λαμπρόπουλος, Σεπετής, Γαρέφαλος, Γανωτής, Παπίλας. (Καρβελά, Παπάζογλου).

Σαν Σήμερα (22/11/2015): Απολλωνίδες Ερέτριας-Δόξα Πηγαδακίων 6-0

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη 3-2

Στοίχημα: Γουλβς με 1.75 και Over στη Βρέμη