23 C
Chalkida
20 Οκτωβρίου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

Α' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (1η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου
Πρεμιέρα σήμερα στο 40ο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ με τις 12 ομάδες να ανοίγουν την αυλαία της νέας σεζόν, με 6 πολύ ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις!
Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

eviasports.gr
Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 19/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 20/10.
Αγαπημένα ΡΟΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής (26-27/10)

Κώστας Λαγός
Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων της πρώτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος παίδων ‘Γκάβαλης Γεώργιος’ της ΕΠΣΕ.
ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Χωρίς κατηγορία

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής (26/10)

Κώστας Λαγός
Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων για την 1η αγωνιστική του τέταρτου ομίλου του πρωταθλήματος νέων ‘Αναστασίου Φώτης’ της ΕΠΣΕ.
Α' ΕΣΚΑΣΕ Αγαπημένα ΡΟΗ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

Παναγιώτης Νικολάου
Ανοίγει η αυλαία το Σαββατοκύριακο 19-20 Οκτωβρίου στα πρωταθλήματα ανδρών σε Α’ και Β’ κατηγορία, σε μια πλήρη αγωνιστική καθώς από το πρόγραμμα δεν λείπουν
Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Αλλαγή σε αγώνα πρωταθλήματος

Κώστας Λαγός
Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση ανακοίνωσε αλλαγή σε αγώνα πρωταθλήματος για την 5η αγωνιστική του νοτίου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.
Αγαπημένα ΡΟΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Αβαντίδες: Οι διαιτητές με Οδυσσέα Γλυφάδας

Κώστας Λαγός
Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές στα παιχνίδια της δεύτερης αγωνιστικής της Α’ Εθνικής γυναικών.
Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές στο Αχαρναϊκός-Αρτάκη

Κώστας Λαγός
Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές στα παιχνίδια της πέμπτης αγωνιστικής του έκτου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Αγαπημένα ΡΟΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής (26-27/10)

Κώστας Λαγός
Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση ανακοίνωσε το πρόγραμμα της τέταρτης αγωνιστικής της Γ’ ΕΠΣΕ, που θα διεξαχθεί στις 26-27/10.
Αγαπημένα ΡΟΗ Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής (26-27/10)

Κώστας Λαγός
Η τοπική ποδοσφαιρική ένωση ανακοίνωσε το πρόγραμμα της έκτης αγωνιστικής που θα διεξαχθεί στις 26-27/10.