ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αγαπημένα ΡΟΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ

Ανάβαση Αχλαδόκαμπου: Η βροχή σε ρόλο ρυθμιστή (photos)

Μιχάλης Πράσινος
Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναβάσεων και Ιστορικών Αυτοκινήτων ξεκίνησε από τον Αχλαδόκαμπο, με τη βροχή που έπεσε στα μισά του δεύτερου σκέλους, να διαδραματίζει σημαντικό ρόλο...
Αγαπημένα ΡΟΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ ΣΤΙΒΟΣ

ΣΤΙΒΟΣ: Αποτελέσματα διασυλλογικών Κ-18 στη Χαλκίδα

Κώστας Λαγός
Τ’ αποτελέσματα των διασυλλογικών αγώνων στίβου Κ-18 Ανατολικής Στερεάς & Εύβοιας, που πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας το Σάββατο 4/7....
Αγαπημένα ΡΟΗ ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ ΣΤΙΒΟΣ

ΣΤΙΒΟΣ: Αποτελέσματα διασυλλογικών Κ-16 στη Χαλκίδα

Κώστας Λαγός
Τ’ αποτελέσματα των διασυλλογικών αγώνων στίβου Κ-16 Ανατολικής Στερεάς & Εύβοιας, που πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας την Κυριακή 28/6....
Αγαπημένα ΡΟΗ ΒΟΛΕΪ

Παγκορασίδων ΕΣΠΑΑΑ: Αποτελέσματα & βαθμολογίες (7-8/3)

Κώστας Λαγός
Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στο πρωτάθλημα παγκορασίδων της ΕΣΠΑΑΑ, στους ομίλους όπου συμμετέχουν ευβοϊκές ομάδες....
Αγαπημένα ΡΟΗ ΒΟΛΕΪ

Ηρακλής Χαλκίδας: Ήττα στο τάι-μπρέικ για κορασίδες από Αστέρα Αγ. Δημητρίου

Κώστας Λαγός
Την ήττα στο τάι-μπρέικ γνώρισε η ομάδα κορασίδων του Ηρακλή Χαλκίδας, για την τρίτη φάση (όμιλος θέσεων 21-24) του αντίστοιχου πρωταθλήματος της ΕΣΠΑΑΑ....
Αγαπημένα ΡΟΗ ΒΟΛΕΪ

ΟΠΕ Χαλκίδας: Νίκη για γυναίκες με Αραφήν

Κώστας Λαγός
Η γυναικεία ομάδα του ΟΠΕ Χαλκίδας επικράτησε εκτός έδρας της Αραφήν με 3-0 σετ, για την 20η αγωνιστική της 2ης τοπικής κατηγορίας ΕΣΠΑΑΑ....
ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (7η αγωνιστική 7-8/3)

Παναγιώτης Νικολάου
Με αγώνες και στους δύο ομίλους, συνεχίστηκε το διήμερο 7-8 Μαρτίου η β’ φάση στο πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ, με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις και με ανατροπές...
ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (7-8 Μαρτίου)

Παναγιώτης Νικολάου
Με δύο εξ αναβολής αγώνες και για τους δύο ομίλους ολοκληρώθηκε στην ουσία η β’ φάση στο πρωτάθλημα εφήβων (β’ φάση) το διήμερο 7-8 Μαρτίου,...
Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες & σκόρερς (6-8 Μαρτίου)

Παναγιώτης Νικολάου
Με αγώνες και στους 3 ομίλους συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας το τριήμερο 6-8 Μαρτίου....
Β' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (13η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου
Με τη διεξαγωγή της 13ης αγωνιστικής, της προτελευταίας της κανονικής διάρκειας, συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας (α’ όμιλος), το Σαββατοκύριακο 7-8 Μαρτίου....
-->