Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/5)

Δείτε παρακάτω, τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 18-19 Μαΐου, με αγώνες στις τρεις κατηγορίες ανδρών και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου (Μπάκα-Ντουρντουρέκας-Μπάκας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αμάρυνθος (Βελεσιώτη-Μέτσκα-Κατρακάζος)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Ερέτρια (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Γ.Σ. Στύρων (Τριανταφύλλου-Γαβριήλ Ελ.-Παντελή)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άτλας Καρπενησίου (Τσιλιώνη-Μοσχόπουλος-Γλωσσόπουλος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάπατος-Μασλατζίδης Στεφ.-Χατζησωτηρίου)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αίαντας Αυλίδας (Πετροπούλου-Τριανταφύλλου-Νταντή)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Σακαρέλος-Κάζας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκόλιας-Μπάκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Δρίβα-Αντωνίου)

16:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Νταλιάνη-Μπεϊνας)

16:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Σακαρέλος-Κάζας)

 

ΜΙΝΙ BASKET ΑΓΟΡΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΠΑΠΕΛ (Μοσχόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Μαλεσίνα (Γεωργίου-Παντελή-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίολος Χαλκίδας (Γεωργιάδη-Σταμπέλου-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μπάνος-Νικολακάκης-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Πανευρυτανική (Πέτκοβα-Μασλατζίδης Κ.-Μασλατζίδου Κατ.)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μεδεών (Αντωνίου-Ντόσκουρη-Παύλου)

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Αναγέννηση Λαμίας (Αντωνίου-Ντόσκουρη-Παύλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Σωτηρλάρης-Χανής)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Υπό την απειλή του χιονιά! (16η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΝ Αρτάκης-Φιλαθλητικός 93-50

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 42-72

Παναγιώτης Νικολάου