Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 20/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 21/4.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Πιερικός-Αρτάκη 2-3

 

Α’ ΕΠΣΕ

Προποντίδα-Δροσιά 3-1

Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος 5-1

Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα 2-0

Αιδηψός-Ιστιαία 2-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Χαλκίδας-Καστέλλα 3-2

Κήρινθος-ΑΕ Χαλκίδας 1-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι-Ερμήλιος 6-1

Ζάρακες-Μονόδρυ 4-2

Μιαούλης Φύλλων-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ

Πάλιουρας-Ακράτητος Κεχριών 3-4

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

Κύζικος-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη 5-2

Αθλόπολις-Μαντούδι/Ακράτητος Κεχριών 6-0

Δόξα Διρφύων-Ατρόμητος Αλιβερίου 2-0

Ταμύναι-Ξηρόπολη 0-3 (πέν., κ.δ.: 1-1)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

Τίγρεις-Ερμήλιος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι-Δόξα Διρφύων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμής Πηλίου-Ακαδημία Ψαχνών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ψαχνών Β-Τίγρεις Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα-Ερμήλιος Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταμύναι Β-Ξηρόπολη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4

Α’ ΕΠΣΕ

5 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Κάρυστος (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Κούκουρα/Γιδάρη-Ρουμπής)

Μαρμάρι-Μαντούδι (γήπεδο Καρύστου, Κηρύκος/Δάλλας-Περούλιας)

Λουκίσια-Απόλλων Ερέτριας 0-3 α.α.

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Αρτεμησιακός (γήπεδο Ενωσιακό, Παπακυριάκος/Δούκας-Χατζηκαμαγιάννης)

ΠΑΟ Πολιτικών-Πανηλιακός (γήπεδο Πολιτικών, Πόγκας/Παππάς-Μπούρικας)

Καθενοί-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Πάλιουρα,, Τσακός/Περιβολάρης-Καμπούρης Α.)

Ατρόμητος Βασιλικών-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Βασιλικών, Παπαδόπουλος/Ακριώτης-Γάτος)

Δόξα Προκοπίου-Πισσώνας 0-3 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Δύστος (γήπεδο Σκύρου, Κωνστάντιος/Ντόβολης Ε.-Πασχώνης)

5 μ.μ.

Μεσσοποταμία-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πούρνου, Ντούρας/Πασχαλίδης-Νικολάου Σ.)

Στύρα-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Στύρων, Ιωάννου Α./Μπακατσέλος-Δασκαλόπουλος)

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ

5 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ρομαϊκός (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας/Λιαγκάκης-Νέγρης)

ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ

5 μ.μ.

Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Κριεζών, Κασομούλης/Σέρρας-Ρούσσης)

Αφράτι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αφρατίου, Δανιηλίδης/Ιωάννου Μ.-Χαρμαντάς)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

11 π.μ.

Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Δροσιάς, Σιαπλαούρας/Ακριώτης-Γάτος)

2 μ.μ.

Ιστιαία/Πανηλιακός-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Αρτεμησίου, Βελέντζας/Λιαγκάκης-Νέγρης)

Λήλας Βασιλικού-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Βασιλικού, Ρουμπής/Πασχαλίδης-Νικολάου Σ.)

Ακαδημία Ερέτριας-Αίολος Κριεζών 3-0 α.α.

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Νεάπολη-Τίγρεις (γήπεδο Κανήθου, Χαρμαντάς)

11.30 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας Β-Ακαδημία Αυλίδας (γήπεδο Ερέτριας, Πόγκας)

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Ερέτριας, Πόγκας)

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Κονίστρες-Ταμυναί (γήπεδο Άγιου Βλάσσιου, Κηρύκος)

1 μ.μ.

Ατρόμητος Αλιβερίου/Αυλωνάρι-Άτλαντας Κύμης (γήπεδο Αυλωναρίου, Κηρύκος)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στον ΑΟ Θήβα ο Β. Κολιόπουλος

Κώστας Λαγός

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Ερέτριας-Κύζικος/ΑΟΝΑ 0-2

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αυλωνάρι/Κονίστρες-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 0-3

Κώστας Λαγός