EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (14/4)

Το πανόραμα του νοτίου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή της εικοστής τέταρτης αγωνιστικής, στις 13-14/4.

1η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικών-Στύρα 3-0

Μονόδρυ-ΠΑΟ Κανήθου 1-2

Ερμήλιος-Δύστος 1-3

Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού 2-2

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου 4-0

Μεσσοποταμία-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Σκύρος-Μιαούλης Φύλλων 2-2

2η αγωνιστική

Δύστος-ΠΑΟ Κανήθου 3-1

Όλυμπος Γυμνού-Μονόδρυ 3-1

Νηλέας Νεοχωρίου-Ερμήλιος 0-3

Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλωνάρι 0-3 α.α.

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες 0-1

Στύρα-Μεσσοποταμία 3-0

Σκύρος-Λήλας Βασιλικού 0-6

3η αγωνιστική

Δύστος-Όλυμπος Γυμνού 2-1

ΠΑΟ Κανήθου-Νηλέας Νεοχωρίου 3-3

Μονόδρυ-Μεσσοποταμία 3-0 α.α.

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων 2-3

Αυλωνάρι-Στύρα 5-4

Ζάρακες-Σκύρος 1-1

Λήλας Βασιλικού-Μεσσοποταμία 5-1

4η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Όλυμπος Γυμνού 4-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Δύστος 0-3 α.α.

Μιαούλης Φύλλων-ΠΑΟ Κανήθου 2-1

Στύρα-Μονόδρυ 2-0

Σκύρος-Ερμήλιος 1-0

Μεσσοποταμία-Αυλωνάρι 0-4

Ζάρακες-Λήλας Βασιλικού 0-2

5η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Όλυμπος Γυμνού-Μιαούλης Φύλλων 2-1

Δύστος-Στύρα 2-0

ΠΑΟ Κανήθου-Σκύρος 2-1

Μονόδρυ-Μεσσοποταμία 5-1

Ερμήλιος-Ζάρακες 4-3

Λήλας Βασιλικών-Αυλωνάρι 7-0

6η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου 4-2

Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού 1-2

Μεσσοποταμία-Δύστος 0-3

Ζάρακες-ΠΑΟ Κανήθου 0-2

Αυλωνάρι-Μονόδρυ 4-0

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού 0-11

7η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Στύρα 3-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Σκύρος 0-3 α.α.

Νηλέας Νεοχωρίου-Μεσσοποταμία 4-1

Όλυμπος Γυμνού-Ζάρακες 1-0

Δύστος-Αυλωνάρι 1-2

ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος 1-2

Λήλας Βασιλικού-Μονόδρυ 6-1

8η αγωνιστική

Σκύρος-Στύρα 1-1

Μεσσοποταμία-Μιαούλης Φύλλων 1-3

Ζάρακες-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Αυλωνάρι-Νηλέας Νεοχωρίου 4-2

Ερμήλιος-Όλυμπος Γυμνού 2-3

Μονόδρυ-Δύστος 0-1

ΠΑΟ Κανήθου-Λήλας Βασιλικού 0-4

9η αγωνιστική

Μεσσοποταμία-Σκύρος 0-2

Στύρα-Ζάρακες 1-3

Μιαούλης Φύλλων-Αυλωνάρι 0-5

Καλοχώρι/Παντείχι-Ερμήλιος 0-3 α.α.

Νηλέας Νεοχωρίου-Μονόδρυ 3-0 α.α.

Όλυμπος Γυμνού-ΠΑΟ Κανήθου 2-2

Λήλας Βασιλικού-Δύστος 3-0

10η αγωνιστική

Ζάρακες-Μεσσοποταμία 0-0

Αυλωνάρι-Σκύρος 3-1

Ερμήλιος-Στύρα 4-2

Μονόδρυ-Μιαούλης Φύλλων 0-3

ΠΑΟ Κανήθου-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου 6-1

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού 2-3

11η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ζάρακες 3-0

Μεσσοποταμία-Ερμήλιος 1-2

Σκύρος-Μονόδρυ 3-1

Στύρα-ΠΑΟ Κανήθου 1-0

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος 0-3

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού 0-3 α.α.

Λήλας Βασιλικού-Νηλέας Νεοχωρίου 4-0

12η αγωνιστική

Ερμήλιος-Αυλωνάρι 1-2

Μονόδρυ-Ζάρακες 1-2

ΠΑΟ Κανήθου-Μεσσοποταμία 5-2

Δύστος-Σκύρος 3-0

Όλυμπος Γυμνού-Στύρα 4-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Μιαούλης Φύλλων 1-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού 0-3 α.α.

13η αγωνιστική

Αυλωνάρι-ΠΑΟ Κανήθου 1-1

Ζάρακες-Δύστος 1-3

Μεσσοποταμία-Όλυμπος Γυμνού 1-2

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου 1-2

Στύρα-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Λήλας Βασιλικού-Μιαούλης Φύλλων 4-1

Μονόδρυ-Ερμήλιος 2-0

14η αγωνιστική

Στύρα-Λήλας Βασιλικού 2-6

ΠΑΟ Κανήθου-Μονόδρυ 6-0

Δύστος-Ερμήλιος 2-0

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι 3-3

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες 1-3

Καλοχώρι/Παντείχι-Μεσσοποταμία 0-3 α.α.

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος 1-1

15η αγωνιστική

ΠΑΟ Κανήθου-Δύστος 0-2

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού 0-2

Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου 0-0

Αυλωνάρι-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Ζάρακες-Μιαούλης Φύλλων 1-1

Μεσσοποταμία-Στύρα 1-2

Λήλας Βασιλικών-Σκύρος 1-1

16η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Δύστος 0-0

Νηλέας Νεοχωρίου-ΠΑΟ Κανήθου 2-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Μονόδρυ 0-3 α.α.

Μιαούλης Φύλλων-Ερμήλιος 1-2

Στύρα-Αυλωνάρι 4-3

Σκύρος-Ζάρακες 3-1

Μεσσοποταμία-Λήλας Βασιλικού 0-3

17η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Νηλέας Νεοχωρίου 4-1

Δύστος-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

ΠΑΟ Κανήθου-Μιαούλης Φύλλων 4-1

Μονόδρυ-Στύρα 2-0

Ερμήλιος-Σκύρος 0-3

Αυλωνάρι-Μεσσοποταμία 7-1

Λήλας Βασιλικού-Ζάρακες 2-0

18η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-Νηλέας Νεοχωρίου 0-3 α.α.

Μιαούλης Φύλλων-Όλυμπος Γυμνού 1-2

Στύρα-Δύστος 2-4

Σκύρος-ΠΑΟ Κανήθου 2-0

Μεσσοποταμία-Μόνοδρυ 1-1

Ζάρακες-Ερμήλιος 1-2

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού 0-2

19η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-Μιαούλης Φύλλων 0-3 α.α.

Νηλέας Νεοχωρίου-Στύρα 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Σκύρος 2-0

Δύστος-Μεσσοποταμία 3-2

ΠΑΟ Κανήθου-Ζάρακες 1-2

Μονόδρυ-Αυλωνάρι 1-0

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος 5-0

20η αγωνιστική

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων 1-0

Σκύρος-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Μεσσοποταμία-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0

Ζάρακες-Όλυμπος Γυμνού 0-3

Αυλωνάρι-Δύστος 3-3

Ερμήλιος-ΠΑΟ Κανήθου 0-1

Μονόδρυ-Λήλας Βασιλικού 0-4

21η αγωνιστική

Στύρα-Σκύρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μιαούλης Φύλλων-Μεσσοποταμία 2-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Ζάρακες 0-3 α.α.

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι 0-5

Όλυμπος Γυμνού-Ερμήλιος 2-1

Δύστος-Μονόδρυ 5-0

Λήλας Βασιλικού-ΠΑΟ Κανήθου 2-0

22η αγωνιστική

Σκύρος-Μεσσοποταμία 0-0

Ζάρακες-Στύρα 1-3

Αυλωνάρι-Μιαούλης Φύλλων 3-0

Ερμήλιος-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Μονόδρυ-Νηλέας Νεοχωρίου 1-2

ΠΑΟ Κανήθου-Όλυμπος Γυμνού 2-4

Δύστος-Λήλας Βασιλικού 1-3

23η αγωνιστική

Μεσσοποταμία-Ζάρακες 2-3

Σκύρος-Αυλωνάρι 1-1

Στύρα-Ερμήλιος 4-2

Μιαούλης Φύλλων-Μονόδρυ 1-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος 1-3

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 1-1

Καλοχώρι/Παντείχι-ΠΑΟ Κανήθου 0-3 α.α.

24η αγωνιστική

Ζάρακες-Αυλωνάρι 1-3

Ερμήλιος-Μεσσοποταμία 1-2

Μονόδρυ-Σκύρος 2-0

ΠΑΟ Κανήθου-Στύρα 1-2

Δύστος-Μιαούλης Φύλλων 2-2

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

Νηλέας Νεοχωρίου-Λήλας Βασιλικού 0-5

  1. Λήλας Βασιλικού 68
  2. Δύστος 57
  3. Όλυμπος Γυμνού 53
  4. Αυλωνάρι 50
  5. Στύρα 35
  6. Σκύρος 31
  7. ΠΑΟ Κανήθου 30
  8. Ζάρακες 30
  9. Μιαούλης Φύλλων 29
  10. Ερμήλιος 28
  11. Νηλέας Νεοχωρίου 27
  12. Μονόδρυ 25
  13. Μεσσοποταμία 15
  14. Καλοχώρι/Παντείχι -15

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (25η, 20-21/4)

Αυλωνάρι-Ερμήλιος

Ζάρακες-Μονόδρυ

Μεσσοποταμία-ΠΑΟ Κανήθου

Σκύρος-Δύστος

Στύρα-Όλυμπος Γυμνού

Μιαούλης Φύλλων-Νηλέας Νεοχωρίου

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Σταυρός-Δόξα Προκοπίου 4-2

Κώστας Λαγός

Απ’ την Αιδηψό θα ξεκινήσει το πανελλήνιο πρωτάθλημα Enduro

Μιχάλης Πράσινος

Α’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (20-21/11)

Κώστας Λαγός