Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα με την τελευταία αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τα playoffs της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, τη συνέχεια της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Κατ.)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός (Τσάλα-Γεωργιάδη-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Δρίβα-Παύλου-Ντόσκουρης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Νταντή-Χανής-Δανυλοπούλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαντζής-Σακαρέλος-Κάζας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Ερέτρια (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Πετροπούλου-Γαβριήλ Ελ.-Παντελή)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Διστόμου Εθνικός Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Κάππας-Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Μέτσκα-Χανής)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Διστόμου Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς (Κουρούλης-Καλλιώρας)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Λοκρός (Γρύλλης-Δέδες)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Αλίαρτος (Αντωνίου-Παύλου)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Σωτηρλάρης-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Αμφίκλειας (Παντελή-Νταντή-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Α.Σ. Καρυστίας (Σωτηρλάρης-Γαβριήλ Ελ.-Παντελή)

15:15 Κλειστό Πειραϊκής Αίολος Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων (Πέτκοβα-Μέτσκα-Δανυλοπούλου)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Α.Ο. Κύμης (Μαναβή-Εμφιετζής-Χατζησωτηρίου)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Ακαδημία Ιστιαίας (Τσιλιώνη-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μαυρομάτι (Καλαντζής-Λούβαρης-Γιαννόπουλος)

14:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Πανευρυτανική (Μπέϊνας-Κάππας-Ντουρντουρέκας)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Φάλαρα (Αντωνίου-Ντόσκουρης-Παύλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Θανάσουλας-Γαβριήλ Ελ.-Δανυλοπούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ B’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καλλιώρας-Δρίβα-Κάζας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Σωτήρχου-Σακαρέλος-Κάζας)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μπούκαλη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μαναβή-Χατζησωτηρίου) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μαναβή-Χατζησωτηρίου) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Πετροπούλου-Μασλατζίδης Στεφ.)  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες & σκόρερς (5η αγωνιστική, 14-15/10)

Παναγιώτης Νικολάου

Σύλλας: 7 ανανεώσεις στο ρόστερ

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ 73-25

Παναγιώτης Νικολάου