EVIASPORTS ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (10/4)

Οι σκόρερς του κυπέλλου Εύβοιας ‘Χρήστος Φεφέκος’ μετά τους αγώνες της έβδομης (ημιτελικής) φάσης, ως τις 10/4.

6 ΓΚΟΛ

Λαλανίτης (Καθενοί).

5 ΓΚΟΛ

Θ. Καραμπάς (ΑΕ Χαλκίδας), Ν. Μαστροκώστας (Λήλας Βασιλικού).

4 ΓΚΟΛ

Στρατής (ΑΕ Χαλκίδας), Σ. Μακρής (Αιδηψός), Η. Στεργίου (Ατρόμητος Βασιλικών).

3 ΓΚΟΛ

Α. Μήτρου (Αμαρυνθιακός), Παπαδάκης (Αρτάκη), Φεργαδής (Ατρόμητος Βασιλικών), Κατσούλας (Αυλωνάρι), Μπασούκος (Αυλωνάρι), Σολάκου (Αυλωνάρι), Β. Αλεξίου (Κήρινθος), Κ. Καρατζάς (ΠΑΟ Πολιτικών).

2 ΓΚΟΛ

Βλάχος (ΑΕ Χαλκίδας), Τσάλας (ΑΕ Χαλκίδας), Ζουζουλής (Αιδηψός), Κυριακού (Αιδηψός), Παυλίδης (Αρτάκη), Α.-Β. Πολίτης (Ατρόμητος Βασιλικών), Τ. Μαστροκώστας (Αυλωνάρι), Γ. Μαστροκώστας (Δύστος), Πάσχος (Δύστος), Καράι (Ελλήσποντος), Σαμπάνης (Καθενοί), Λεοντάρης (Κεραυνός Χαλκίδας), Παναγιώτου (Λήλας Βασιλικού), Σούλας (Μαρμάρι), Πέππας (Ταμυναϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Τριανταφύλλου (ΑΕ Χαλκίδας), Δ. Χασάνδρας (ΑΕ Χαλκίδας), Δ. Λάμπρου (Αθλόπολις), Πατσής (Αιδηψός), Κοτρογιάννης (Αμαρυνθιακός), Μώρος (Αμαρυνθιακός), Σεϊνταράσι (Αμαρυνθιακός), Τόρα (Αμαρυνθιακός), Χαλιώτης (Αμαρυνθιακός), Βρούβας (Απόλλων Παραλίας), Α. Τάφα (Απόλλων Παραλίας), Ιορδανίδης (Αρτάκη), Σπηλιώτης (Αρτάκη), Ταυταρίδης (Αρτάκη), Τ. Χατζηστάμου (Αρτάκη), Ε. Γαβριήλ (Ατρόμητος Βασιλικών), Α. Γοργομάτης (Ατρόμητος Βασιλικών), Ν. Περήφανος (Ατρόμητος Βασιλικών), Σελίμης (Ατρόμητος Βασιλικών), Γ. Τσιβίκας (Ατρόμητος Βασιλικών), Γκιούλι (Αυλωνάρι), Παπίλας (Αυλωνάρι), Τσιάκος (Αυλωνάρι), Ε. Τζαχόλλι (Αφράτι), Ηλίας (Δύστος), Λικάι (Δύστος), Πάσχος (Δύστος), Στουραΐτης (Δύστος), Γκίκας (Ελλήσποντος), Ράζος (Ελλήσποντος), Τότσι (Ελλήσποντος), Γ. Μπασινάς (Ερμήλιος), Χ. Γαβριήλ (Ερμής Πηλίου), Καλλάης (Ερμής Πηλίου), Λάιος (Ερμής Πηλίου), Δ. Παπαγεωργίου (Ερμής Πηλίου),  Τσιπτσής (Ερμής Πηλίου), Μαντασάς (Ζάρακες), Πετής (Ιστιαία), Μπλατσιώτης (Καθενοί), Θ. Γραμματικόγιαννης (Καστέλλα), Σ. Λουκατζίκος (Καστέλλα), Γ. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Κουβατσίδης (Κεραυνός Χαλκίδας), Κουζούλογλου (Κεραυνός Χαλκίδας), Δ.-Ι. Κουτσουφλάκης (Κήρινθος), Σκούρος (Κύζικος Αρτάκης), Αποστόλου (Λήλας Βασιλικού), Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού), Κροκόδειλος (Λήλας Βασιλικού), Κωνσταντόπουλος (Λήλας Βασιλικού), Μικράκης (Λήλας Βασιλικού), Μολές (Λήλας Βασιλικού), Χ. Ζουρμπουλής (Μακρυκάπα), Καραντάκης (Μακρυκάπα), Λειβαδίτης (Μακρυκάπα), Τσούμαρης (Μαντούδι), Αναγνώστου (Μιαούλης Φύλλων), Καρλής (Νηλέας Νεοχωρίου), Σ. Αργύρης (Όλυμπος Γυμνού), Α. Γοργομάτης (Πανηλιακός), Κατσάρης (Πανηλιακός), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Ε. Ραβανός (Πισσώνας), Χρυσός (Πισσώνας), Γκιόσι (Προποντίδα), Ζαχαριάδης (Προποντίδα), Γ. Μακρής (Προποντίδα), Θ. Τσιαμπαλής (Προποντίδα), Λ. Τσιαμπαλής (Προποντίδα), Γκρινιάρης (Σταυρός), Καραχάλιος (Σταυρός), Τζαμίχας (Σταυρός), Αούρ. Αλιάι (Στύρα), Β. Ντούνης (Στύρα), Γλυκός (Ταμυναϊκός), Μαντζουρανάκης (Ταμυναϊκός), Πόγκας (Ταμυναϊκός).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Ζωντανοί για παραμονή οι ‘Απολλωνιστές’ (Μαντούδι-Απόλλων Ερέτριας 3-4)

Κώστας Λαγός

ΑΟ Μακρυκάπας: Ενίσχυση στα γκολπόστ με Γ. Πάττα

Κώστας Λαγός

Κ16 ΕΠΣΕ: Τ’ αποτελέσματα της Πέμπτης 4/4

Κώστας Λαγός