Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 13/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 14/4.

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Οδυσσέας Μοσχάτου-ΠΓΑΟ Χαλκίδας 4-1

 

Α’ ΕΠΣΕ

Ελλήσποντος-Προποντίδα 3-1

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-Κύζικος Αρτάκης 0-2

Καστέλλα-Καθενοί 0-3

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μονόδρυ-Σκύρος 2-0

Ζάρακες-Αυλωνάρι 1-3

Ερμήλιος-Μεσσοποταμία 1-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

ΓΚΡΟΥΠ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Ακαδημία Ψαχνών-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λήλας Βασιλικού-Αμαρυνθιακός 5-1

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

Αθλόπολις-Λήλας Βασιλικού 5-2

Αρτάκη-Ακαδημία Ερέτριας 3-1

Τίγρεις-Άτλαντας Κύμης 4-0

Ερμήλιος-Ολυμπιακός Λίμνης 8-0

Ληλάντιο-Ταμύναι 0-4

Κονίστρες-Ακαδημία Αρτάκης 2-1

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ψαχνών-Δόξα Διρφύων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμής Πηλίου-Μαντούδι ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Τίγρεις Β ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Αυλίδας-Ερμήλιος Β ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Ξηρόπολη ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αλιβερίου/Αυλωνάρι-Κονίστρες ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

4 μ.μ.

Αρτάκη-Αστέρας Σταυρού (γήπεδο Δημοτικό Αρτάκης, Παναγιωταράς (Αθηνών)/Σερεβέτας (Αθηνών)-Γκούντας (Αθηνών), παρατηρητής: Χριστοδούλου (Ημαθίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

4 μ.μ.

Κάρυστος-Αιδηψός (γήπεδο Καρύστου, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Περούλιας)

5 μ.μ.

Δροσιά-Ιστιαία (γήπεδο Δροσιάς, Παπαδόππουλος/Γιδάρη-Ιωάννου Μ.)

Μαντούδι-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Μαντουδίου, Γκάτσος/Κοντογιαννίδης-Παλούμπης)

Σταυρός-Μαρμάρι (γήπεδο Σταυρού, Κόκορης/Ιωάννου Α.-Βελέντζας)

Μακρυκάπα-Λουκίσια 3-0 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Αρτεμησίου, Μπούρικας/Ρούσσης-Χαρμαντάς)

Πανηλιακός-Κήρινθος (γήπεδο Αιδηψού, Παπακυριάκος/Λιαγκάκης-Καραβά)

ΑΕ Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Κούκουρα/Παππάς-Τσιτουρίδης)

Ερμής Πηλίου-Πισσώνας (γήπεδο Πηλίου, Τζότζολης/Νέγρης-Σέρρας)

Απόλλων Παραλίας-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

ΠΑΟ Κανήθου-Στύρα (γήπεδο Κανήθου, Ρουμπής/Πασχαλίδης-Καραδήμος)

Δύστος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Δύστου, Κηρύκος/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)

Νηλέας Νεοχωρίου-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης/Ντόβολης Ε.-Δασκαλόπουλος)

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ

11.30 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Κεχριών, Βελέντζας/Κοντογιαννίδης-Παλούμπης)

12 μ.μ.

Ρομαϊκός-Πάλιουρας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Πασχαλίδης-Δασκαλόπουλος)

ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ

11.30 π.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αφράτι (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Τουλούμης/Δελχάς-Ιωάννου Ι.)

Άγιος Λουκάς-Κριεζά (γήπεδο Αγίου Λουκά, Τσακός/Δούκας-Δάλλας)

ΓΚΡΟΥΠ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

3 μ.μ.

Έραπος-Αγδίνες (γήπεδο Βούρκου, Κωνστάντιος/Δελχάς-Καμπούρης Α.)

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

Δόξα Διρφύων-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ψαχνών, Παπαδόπουλος/Γιδάρη-Ιωάννου Μ.)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5.30 μ.μ.

Κάνηθος Β-Προποντίδα (γήπεδο Βούρκου, Πόγκας/Τσούπρα-Τρίκα)

Ακαδημία Αρτάκης-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου/ΠΓΑΟ Χαλκίδας 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύζικος Αρτάκης-ΑΕ Χαλκίδας/Έξω Παναγίτσα 3-0 α.α.

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1 μ.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Αυλίδα (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Παπακυριάκος-Καραβά)

2 μ.μ.

Στύρα/Μαρμάρι-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Στύρων, Κηρύκος/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ταξιάρχης-Πανηλιακός (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αθλόπολις-Ακαδημία Ψαχνών Β (γήπεδο Πάρκο Λαού, Τζότζολης)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Ακαδημία Ερέτριας Β-Νεάπολη (γήπεδο Ερέτριας, Χαρμαντάς)

11 π.μ.

Τίγρεις-Προποντίδα (γήπεδο Κανήθου, Ιωάννου Α.)

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Λήλας Βασιλικού-Ταμύναι Β (γήπεδο Βασιλικού, Κωνστάντιος)

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άτλαντας Κύμης-Ταμύναι (γήπεδο Κύμης, Ντούρας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ: Συλλυπητήρια ανακοίνωση για Παναγιώτη Βαγιάννη

Κώστας Λαγός

Β. Καρλατήρας: ‘Η επόμενη μέρα μόνο εύκολη δεν είναι’

Κώστας Λαγός

Αλ. Θεοδοσίου: ‘Θα μπορούσε να γίνει μια παράταση στα δελτία’

Κώστας Λαγός