EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Σκόρερς (7/4)

Οι σκόρερς στον νότιο όμιλο της Β’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή αγώνων της εικοστής τρίτης αγωνιστικής, στις 6-7/4.

24 ΓΚΟΛ

Τρεπεκλής (Λήλας Βασιλικού).

21 ΓΚΟΛ

Ν. Μαστροκώστας (Λήλας Βασιλικού).

18 ΓΚΟΛ

Γ. Μαστροκώστας (Δύστος).

15 ΓΚΟΛ

Πάσχος (Δύστος).

14 ΓΚΟΛ

Περουτσέας (Στύρα).

13 ΓΚΟΛ

Ν. Παναγιώτου (Λήλας Βασιλικού).

10 ΓΚΟΛ

Κατσούλας (Αυλωνάρι), Παπίλας (Αυλωνάρι), Θ. Μπασινάς (Ερμήλιος), Β. Ντούνης (Στύρα).

9 ΓΚΟΛ

Μπασούκος (Αυλωνάρι), Κοκκάλας (Όλυμπος Γυμνού), Δ. Ντούρμας (Όλυμπος Γυμνού).

8 ΓΚΟΛ

Π. Ηλίας (Δύστος), Αναγνώστου (Μιαούλης Φύλλων), Γ. Κοτρόζος (Μονόδρυ), Α. Τσούμαρης (Όλυμπος Γυμνού), Ζυρούκου (ΠΑΟ Κανήθου).

 7 ΓΚΟΛ

Γ. Παναγιώτου (Ζάρακες).

6 ΓΚΟΛ

Τσιάκος (Αυλωνάρι), Ι. Ηλίας (Ζάρακες), Καρράς (Ζάρακες), Καρατζής (Μιαούλης Φύλλων), Καρλής (Νηλέας Νεοχωρίου), Λουιζινίδης (ΠΑΟ Κανήθου).

5 ΓΚΟΛ

Γλυκός (Αυλωνάρι), Στουραΐτης (Δύστος), Ι. Αποστόλου (Λήλας Βασιλικού), Ρουμπής (Μιαούλης Φύλλων), Σπανός (Νηλέας Νεοχωρίου), Ι. Ξανθούλης (Σκύρος), Τσελεπής (Σκύρος), Άν. Αλιάι (Στύρα).

4 ΓΚΟΛ

Γκιούλι (Αυλωνάρι), Γεωργιάδης (Ερμήλιος), Κωνσταντόπουλος (Λήλας Βασιλικού), Παύλου (Μεσσοποταμία), Κρέζ. Φεϊζόλλι (Μεσσοποταμία), Μακρής (Μιαούλης Φύλλων), Τάγκας (Νηλέας Νεοχωρίου), Μοσχούδης (Σκύρος).

3 ΓΚΟΛ

Τ. Μαστροκώστας (Αυλωνάρι), Μπάρδι (Αυλωνάρι), Ξυράφης (Αυλωνάρι), Παπαρήγας (Αυλωνάρι), Β. Γκούμας (Λήλας Βασιλικού), Κουσερής (Λήλας Βασιλικού), Μολές (Λήλας Βασιλικού), Δ. Βαρτζής (Μεσσοποταμία), Θέμ. Μαρτσούκος (Μονόδρυ), Σέγκος (Μονόδρυ), Α. Παπακωνσταντίνου (Νηλέας Νεοχωρίου), Κοβός (Όλυμπος Γυμνού), Ν. Σακκής (Όλυμπος Γυμνού), Σμπιλήρης (Όλυμπος Γυμνού), Τουλούμης (Όλυμπος Γυμνού), Γιαννακός (ΠΑΟ Κανήθου), Καθαροσπόρης (ΠΑΟ Κανήθου), Μπαλίου (ΠΑΟ Κανήθου), Ξιφαράς (ΠΑΟ Κανήθου).

2 ΓΚΟΛ

Μανδράκας (Δύστος), Αντωνίου (Ερμήλιος), Βοϊλάκης (Ερμήλιος), Γ. Μπασινάς (Ερμήλιος), Κ. Μπουρνάζος (Ερμήλιος), Παπασωτηρίου (Ερμήλιος), Ν. Παναγιώτου (Ζάρακες), Θ. Σπανός (Ζάρακες), Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού), Κατσαούνης (Λήλας Βασιλικού), Σαμαρτζής (Λήλας Βασιλικού), Μπλατσιώτης (Μεσσοποταμία), Κέκης (Νηλέας Νεοχωρίου), Γ. Κότσαρης (Νηλέας Νεοχωρίου), Ρουμελιώτης (Νηλέας Νεοχωρίου), Σπανός (Νηλέας Νεοχωρίου), Νταλιάνης (Όλυμπος Γυμνού), Ρόγκας (Όλυμπος Γυμνού), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Σούλκα (ΠΑΟ Κανήθου), Ζορμπάς (Σκύρος), Ι. Μπάρμπας (Σκύρος), Τζωρτζής (Στύρα).

1 ΓΚΟΛ

Παππάς (Αυλωνάρι), Σολάκου (Αυλωνάρι), Αναστασίου (Δύστος), Αντωνόπουλος (Ερμήλιος), Άγ. Καλαμαράς (Ερμήλιος), Μαρίνης (Ερμήλιος), Τρίκκας (Ερμήλιος), Δελής (Ζάρακες), Ελευθερίου (Ζάρακες), Κέλλης (Ζάρακες), Μαντασάς (Ζάρακες), Ντόιμας (Ζάρακες), Αλαφάκης (Λήλας Βασιλικού), Χ. Κροκόδειλος (Λήλας Βασιλικού), Μανικιώτης (Λήλας Βασιλικού)), Α. Επιτροπάκης (Μεσσοποταμία), Μπαλωμένος (Μεσσοταμία), Καρατζής (Μιαούλης Φύλλων), Γ. Καρβελάς (Μιαούλης Φύλλων), Ντεγιάννης (Μιαούλης Φύλλων), Α. Σελαμάι (Μιαούλης Φύλλων), Γιώρ. Αντωνίου (Μονόδρυ), Ζέρβας (Μονόδρυ), Καλογρίδης (Μονόδρυ), Μαυρογένης (Μονόδρυ), Πουρής (Μονόδρυ), Κ. Κότσαρης (Νηλέας Νεοχωρίου), Ρουμπής (Νηλέας Νεοχωρίου), Βλάχος (Όλυμπος Γυμνού), Κουσερής (Όλυμπος Γυμνού), Μακρής (Όλυμπος Γυμνού), Μπαρώτας (Όλυμπος Γυμνού), Στρατής (Όλυμπος Γυμνού), Μπαμπίν (ΠΑΟ Κανήθου), Στούρας (ΠΑΟ Κανήθου), Αναστασίου (Σκύρος), Ν. Ευσταθίου (Σκύρος), Λύκος (Σκύρος), Α. Μανωλάκης (Σκύρος), Ι. Μανωλάκης (Σκύρος), Α. Μπάρμπας (Σκύρος), Δ. Παναγιώτου (Σκύρος), Β. Δήμου (Στύρα), Κωνσταντάκης (Στύρα), Ματζιώρος (Στύρα), Πλίτσης (Στύρα), Στούπας (Στύρα).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αθλόπολις: Συνεχίζονται οι εγγραφές στην ακαδημία!

eviasports

ΑΟ Χαλκίς (1969-70): Πρωτοτυπίες στις προπονήσεις!

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (9-10/2)

Κώστας Λαγός