Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-14/4)

Αγωνιστική δράση με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες και με τον τελικό των εφήβων που θα διεξαχθεί την Κυριακή (14/4) να ξεχωρίζει στο πρόγραμμα.

ΠΕΜΠΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

21:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας

13:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Α.Ε. Καρύστου

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Αυλίδας

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αμάρυνθος

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας- Αναγέννηση Λαμίας

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

U-12 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Α.Ε. Καρύστου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας

20:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΠΑΠΕΛ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερέτρια

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Αίολος Χαλκίδας-Α.Ο. Κύμης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μαυρομάτι

18:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Άρης Βελουχιώτης

 

ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Λαμίας

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (18η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 42-60

Παναγιώτης Νικολάου

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/7)

Παναγιώτης Νικολάου