Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 6/4 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 7/4.

Α’ ΕΠΣΕ

Δροσιά-Κάρυστος 2-2

ΑΟ Χαλκίς-Μακρυκάπα 1-0

Αμαρυνθιακός-Σταυρός 1-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών 6-1

Ατρόμητος Βασιλικών-Πανηλιακός 1-3

Πισσώνας-Καστέλλα 3-1

Απόλλων Παραλίας-ΑΕ Χαλκίδας 0-3

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος 1-3

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 1-1

Σκύρος-Αυλωνάρι 1-1

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία/Απόλλων Ερέτριας-Άτλαντας Κύμης 2-0

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Πανηλιακός/Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

Ταξιάρχης-Ολυμπιακός Λίμνης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Αρτάκης-Ερμήλιος 0-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Αυλίδα 1-0

Λήλας Βασιλικού-Κύζικος Αρτάκης 2-2

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ακαδημία Ψαχνών Β 3-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Διρφύων-Αριστοτέλειος 4-0

Ακαδημία Ερέτριας-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη 3-3

Αμαρυνθιακός-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αλιβερίου-Κονίστρες 5-0

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Πανηλιακός-ΟΠΑ Αιδηψού ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Ακαδημία Αυλίδας ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

Ερμήλιος Β-Τίγρεις ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

Προποντίδα-Ακαδημία Ερέτριας Β ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ξηρόπολη-Λήλας Βασιλικού ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΚΟΡ ΑΓΩΝΑ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

4 μ.μ.

Τρίκαλα-Αρτάκη (γήπεδο Δημοτικό Τρικάλων, Ασλανίδης (Πιερίας)/Μαυρογιώργης (Πιερίας)-Κουτσικανίδης (Πιερίας), παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

4 μ.μ.

Φωστήρας Καισαριανής-Ταμύναι (γήπεδο Νήαρ Ηστ, Τζαφόλιας Δ. (Ανατολικής Αττικής/Τζαφόλιας Β. (Ανατολικής Αττικής)-Κουρινιώτη (Πιερίας)

Αστέρας Χαλκίδας-Ζωή (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοντογιαννίδης (Εύβοιας)/Τσούπρα (Εύβοιας)-Τρίκα (Εύβοιας)

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.30 μ.μ.

Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας/Δάλλας-Παλούμπης)

4.30 μ.μ.

Ιστιαία-Ελλήσποντος (γήπεδο Αρτεμησίου, Κούκουρα/Ντόβολης Ε.-Λιαγκάκης)

5 μ.μ.

Προποντίδα-Μαντούδι (γήπεδο Βούρκου, Τσακός/Παππάς-Περιβολάρης)

Λουκίσια-Ταμυναϊκός 0-3 α.α.

Μαρμάρι-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Κήρινθος-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Κηρίνθου, Σιαπλαούρας/Πριόνας-Σέρρας)

Καθενοί-Αρτεμησιακός (γήπεδο Πάλιουρα, Κασομούλης/Μπούρικας-Καραδήμος)

Δόξα Προκοπίου-Ερμής Πηλίου 0-3 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 μ.μ.

Μεσσοποταμία-Ζάρακες (γήπεδο Τριάδας, Δανιηλίδης/Πασχαλίδης-Μπακατσέλος)

Στύρα-Ερμήλιος (γήπεδο Στύρων, Ντούρας/Ακριώτης-Τσιτουρίδης)

Μιαούλης Φύλλων-Μονόδρυ (γήπεδο Αφρατίου, Κηρύκος/Νικολάου Σ.-Σοφίου)

Καλοχώρι/Παντείχι-ΠΑΟ Κανήθου 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ

12 μ.μ.

Πάλιουρας-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Πάλιουρα, Κηρύκος/Πριόνας-Σέρρας)

5 μ.μ.

Ρομαϊκός-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αλεξάνδρου, Γκάτσος/Κωνστάντιος-Δούκας)

ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ

5 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αγίου Λουκά, Παπακυριάκος/Ιωάννου Α.-Ρουμπής)

Κριεζά-Αφράτι (γήπεδο Κριεζών, Βελέντζας/Ρούσσης-Δασκαλόπουλος)

ΓΚΡΟΥΠ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

11.30 π.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας/Δάλλας-Παλούμπης)

12 μ.μ.

Έραπος-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Βούρκου, Ιωάννου Α./Ρουμπής-Μπούρικας)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

2.30 μ.μ.

Ακαδημία Ψαχνών-Αθλόπολις (γήπεδο Ψαχνών, Χαρμαντάς)

Κάνηθος/Τίγρεις-Προποντίδα 3-0 α.α.

 

Κ10 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1.30 μ.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ταξιάρχης (γήπεδο Λίμνης, Λιαγκάκης)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Δόξα Διρφύων-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Ψαχνών, Κασομούλης)

Μαντούδι-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Μαντουδίου, Λιαγκάκης)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Ερμήλιος (γήπεδο Βατώντα, Παπακυριάκος)

Τίγρεις Β-Αθλόπολις (γήπεδο Κανήθου, Χαρμαντάς)

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο (γήπεδο Ερέτριας, Δούκας)

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Ταμύναι-Ατρόμητος Αλιβερίου (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Περούλιας)

1.30 μ.μ.

Κονίστρες-Άτλαντας Κύμης (γήπεδο Αγίου Βλάσιου, Ντούρας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Στ. Μπαλάνος: Ανακοίνωση για την ολοκλήρωση συνεργασίας με ΠΓΑΟ Χαλκίδας

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (5/4/2015): Παντριαδικός-Μακρυκάπα 0-1

eviasports

Αναγέννηση Μαντουδίου: Γενική συνέλευση στις 24/10

Κώστας Λαγός