Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-8/4)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο  6-8 Απριλίου.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά, το πρόγραμμα αγώνων και τους κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Χαλκίδας (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Κατ.)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Άρης Θήβας (Τσάλα-Σταμπέλου-Κιούσης)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Τελεθριακός (Αντωνίου-Δρίβα-Παπαδήμου)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS ΑΝΟΔΟΥ 

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Καλαντζής-Ντουρντουρέκας-Αναγνώστου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5-6)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αστέρας Αλιβερίου-Αλίαρτος (Πέτκοβα-Παντελή-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Αίολος Χαλκίδας (Μπάνος-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάνος-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Πέτκοβα-Κατρακάζος-Παντελή)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάνος-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Εθνικός Λιβαδειάς (Αντωνίου-Παπαδήμου)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Λοκρός (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Έσπερος Λαμίας (Ρίζος-Μπάκας)

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος (Νταντή-Νικολακάκης)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Δανυλοπούλου-Χανής)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Θανάσουλας-Τριανταφύλλου)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Δανυλοπούλου-Χανής)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάκα-Ρίζος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS ΑΝΟΔΟΥ 

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΠΑΠΕΛ-ΓΑΣ Βασιλικού (Παντελή-Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Φιλαθλητικός (Πέτκοβα-Γαβριήλ Ελ.-Γαβριήλ Ειλ.)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Γ.Σ. Στύρων (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Κατ.-Γλωσσόπουλος)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μεδεών (Γιαννόπουλος-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Σύλλας (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Νταλιάνης-Κάππας-Ντουρντουρέκας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Θήβας (Μπακλαγής-Νταντή-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Μέτσκα-Χανής-Δανυλοπούλου)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Μοσχόπουλος-Γρύλλης-Δέδες)

12:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Σωτήρχου-Κάζας-Τσιμπρίκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

13:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Πετροπούλου-Γεωργίου-Παντελή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας (Μπεϊνάς-Κουρούλης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας (Τσάλα-Κιούσης)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Σωτήρχου-Κάζας)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας (Δανυλοπουλου-Χανής)

 

U-12 ΑΓΟΡΙΩΝ MINI BASKET

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-29/4)

Παναγιώτης Νικολάου

Ο Νίκος Περσίδης στους τελικούς της Basketleague με το εντυπωσιακό Λαύριο!

Παναγιώτης Νικολάου

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-30/12)

Παναγιώτης Νικολάου