Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-8/4)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με την έναρξη των playoffs στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ, συνεχίζονται το τριήμερο 6-8 Απριλίου τα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Χαλκίδας

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Άρης Θήβας

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Τελεθριακός

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS ΑΝΟΔΟΥ 

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5-6)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αστέρας Αλιβερίου-Αλίαρτος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Αίολος Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Εθνικός Λιβαδειάς

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Λοκρός

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Έσπερος Λαμίας

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ PLAYOFFS ΑΝΟΔΟΥ 

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΠΑΠΕΛ-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Σ. Καρυστίας

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Φιλαθλητικός

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Γ.Σ. Στύρων

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μεδεών

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Σύλλας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Θήβας

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

12:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

11:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας

 

U-12 ΑΓΟΡΙΩΝ MINI BASKET

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας 38-33

Παναγιώτης Νικολάου

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Στις 8:30 μ.μ. το Σάββατο το ντέρμπι Πρωτέας Σχημ.-ΓΣ Αυλίδας

Παναγιώτης Νικολάου

ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου 81-61

Παναγιώτης Νικολάου