EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (17/3)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της εικοστής πέμπτης αγωνιστικής, στις 16-17/3.

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα 0-3 α.α.

Προποντίδα-Αιδηψός 3-1

Ιστιαία-ΑΟ Χαλκίς 0-0

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 0-3

Κάρυστος-Λουκίσια 5-1

Ελλήσποντος-Μαρμάρι 0-1

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 2-2

Μαντούδι-Σταυρός 3-1

2η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Προποντίδα 0-3

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός 6-0

Λουκίσια-Ιστιαία 0-4

Μαρμάρι-Δροσιά 0-1

Ταμυναϊκός-Κάρυστος 2-2

Σταυρός-Ελλήσποντος 1-0

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας 2-0

Μαντούδι-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

3η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς 6-0

Προποντίδα-Λουκίσια 9-0

Αιδηψός-Μαρμάρι 4-0

Ιστιαία-Ταμυναϊκός 0-5

Δροσιά-Σταυρός 0-0

Κάρυστος-Μακρυκάπα 0-0

Ελλήσποντος-Μαντούδι 2-1

Ηρακλής Ψαχνών-Απόλλων Ερέτριας 0-3 α.α.

4η αγωνιστική

Λουκίσια-Αμαρυνθιακός 0-10

Μαρμάρι-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Ταμυναϊκός-Προποντίδα 3-2

Σταυρός-Αιδηψός 1-0

Μακρυκάπα-Ιστιαία 6-1

Μαντούδι-Δροσιά 0-1

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος 1-1

Ελλήσποντος-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

5η αγωνιστική

Μαρμάρι-Λουκίσια 9-1

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 1-0

ΑΟ Χαλκίς-Σταυρός 2-2

Προποντίδα-Μακρυκάπα 4-1

Αιδηψός-Μαντούδι 2-0

Ιστιαία-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 2-1

Ηρακλής Ψαχνών-Κάρυστος 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Μαρμάρι 1-0

Σταυρός-Λουκίσια 3-0 α.α.

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός 0-2

Μαντούδι-ΑΟ Χαλκίς 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Προποντίδα 5-2

Ελλήσποντος-Αιδηψός 2-1

Κάρυστος-Ιστιαία 3-1

Δροσιά-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

7η αγωνιστική

Σταυρός-Ταμυναϊκός 0-0

Μαρμάρι-Μακρυκάπα 2-1

Λουκίσια-Μαντούδι 0-3 α.α.

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 6-0

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος 1-2

Προποντίδα-Κάρυστος 1-0

Αιδηψός-Δροσιά 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-Ιστιαία 0-3 α.α.

8η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Σταυρός 2-0

Μαντούδι-Ταμυναϊκός 1-3

Απόλλων Ερέτριας-Μαρμάρι 0-0

Ελλήσποντος-Λουκίσια 3-0 α.α.

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός 1-2

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Ιστιαία-Προποντίδα 1-2

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

9η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Μαντούδι 2-2

Σταυρός-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος 0-0

Μαρμάρι-Κάρυστος 3-0

Λουκίσια-Δροσιά 0-3 α.α.

Αμαρυνθιακός-Ιστιαία 2-1

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός 3-6

Ηρακλής Ψαχνών-Προποντίδα 0-3 α.α.

10η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Μαντούδι 3-1

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 2-1

Κάρυστος-Σταυρός 1-1

Δροσιά-Ταμυναϊκός 2-3

Ιστιαία-Μαρμάρι 1-1

Αιδηψός-Λουκίσια 3-0 α.α.

Προποντίδα-Αμαρυνθιακός 0-6

ΑΟ Χαλκίς-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

11η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 2-2

Μαντούδι-Κάρυστος 1-1

Μακρυκάπα-Δροσιά 2-1

Σταυρός-Ιστιαία 4-1

Ταμυναϊκός-Αιδηψός 1-0

Μαρμάρι-Προποντίδα 1-3

Λουκίσια-ΑΟ Χαλκίς 0-3 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Αμαρυνθιακός 0-3 α.α.

12η αγωνιστική

Κάρυστος-Ελλήσποντος 1-0

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 0-0

Ιστιαία-Μαντούδι 0-0

Αιδηψός-Μακρυκάπα 1-2

Προποντίδα-Σταυρός 0-1

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός 0-0

Αμαρυνθιακός-Μαρμάρι 5-0

Λουκίσια-Ηρακλής Ψαχνών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

13η αγωνιστική

Κάρυστος-Δροσιά 1-0

Ελλήσποντος-Ιστιαία 2-3

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός 0-2

Μαντούδι-Προποντίδα 1-3

Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Σταυρός-Αμαρυνθιακός 0-7

Ταμυναϊκός-Λουκίσια 3-0 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Μαρμάρι 0-3 α.α.

14η αγωνιστική

Ιστιαία-Δροσιά 2-1

Αιδηψός-Κάρυστος 0-3

Προποντίδα-Ελλήσποντος 2-2

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας 1-1

Αμαρυνθιακός-Μαντούδι 6-0

Λουκίσια-Μακρυκάπα 0-3 α.α.

Μαρμάρι-Σταυρός 0-1

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

15η αγωνιστική

Δροσιά-Προποντίδα 2-0

Κάρυστος-ΑΟ Χαλκίς 3-3

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός 0-4

Απόλλων Ερέτριας-Λουκίσια 3-0 α.α.

Μαντούδι-Μαρμάρι 2-2

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός 1-1

Ηρακλής Ψαχνών-Σταυρός 0-3 α.α.

Ιστιαία-Αιδηψός 2-2

16η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

Αιδηψός-Προποντίδα 4-2

ΑΟ Χαλκίς-Ιστιαία 0-1

Αμαρυνθιακός-Δροσιά 5-0

Λουκίσια-Κάρυστος 0-3 α.α.

Μαρμάρι-Ελλήσποντος 0-0

Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας 3-0

Σταυρός-Μαντούδι 1-2

17η αγωνιστική

Προποντίδα-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός 4-2

Ιστιαία-Λουκίσια 3-0 α.α.

Δροσιά-Μαρμάρι 4-0

Κάρυστος-Ταμυναϊκός 0-3

Ελλήσποντος-Σταυρός 0-0

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα 0-0

Ηρακλής Ψαχνών-Μαντούδι 0-3 α.α.

18η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός 0-3

Λουκίσια-Προποντίδα 0-3 α.α.

Μαρμάρι-Αιδηψός 1-1

Ταμυναϊκός-Ιστιαία 4-1

Σταυρός-Δροσιά 3-3

Μακρυκάπα-Κάρυστος 2-0

Μαντούδι-Ελλήσποντος 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

19η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-Λουκίσια 3-0

ΑΟ Χαλκίς-Μαρμάρι 5-0

Προποντίδα-Ταμυναϊκός 3-4

Αιδηψός-Σταυρός 4-1

Ιστιαία-Μακρυκάπα 3-0

Δροσιά-Μαντούδι 1-2

Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας 0-2

Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος 0-3 α.α.

20η αγωνιστική

Λουκίσια-Μαρμάρι 0-3 α.α.

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 2-0

Σταυρός-ΑΟ Χαλκίς 1-3

Μακρυκάπα-Προποντίδα 1-1

Μαντούδι-Αιδηψός 0-1

Απόλλων Ερέτριας-Ιστιαία 2-3

Ελλήσποντος-Δροσιά 3-2

Κάρυστος-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

21η αγωνιστική

Μαρμάρι-Ταμυναϊκός 0-2

Λουκίσια-Σταυρός 0-3 α.α.

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 6-0

ΑΟ Χαλκίς-Μαντούδι 0-1

Προποντίδα-Απόλλων Ερέτριας 2-0

Αιδηψός-Ελλήσποντος 3-1

Ιστιαία-Κάρυστος 3-1

Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά 0-3 α.α.

22η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Σταυρός 3-0

Μακρυκάπα-Μαρμάρι 0-0

Μαντούδι-Λουκίσια 3-0 α.α.

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 0-1

Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς 0-2

Κάρυστος-Προποντίδα 2-1

Δροσιά-Αιδηψός 3-1

Ιστιαία-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

23η αγωνιστική

Σταυρός-Μακρυκάπα 1-2

Ταμυναϊκός-Μαντούδι 4-0

Μαρμάρι-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Λουκίσια-Ελλήσποντος 0-3 α.α.

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 4-1

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά 1-1

Προποντίδα-Ιστιαία 3-2

Ηρακλής Ψαχνών-Αιδηψός 0-3 α.α.

24η αγωνιστική

Μαντούδι-Μακρυκάπα 1-2

Απόλλων Ερέτριας-Σταυρός 4-1

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός 0-1

Κάρυστος-Μαρμάρι 1-0

Δροσιά-Λουκίσια 3-0 α.α.

Ιστιαία-Αμαρυνθιακός 1-2

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς 0-2

Προποντίδα-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

25η αγωνιστική

Μαντούδι-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Μακρυκάπα-Ελλήσποντος 0-1

Σταυρός-Κάρυστος 0-0

Ταμυναϊκός-Δροσιά 6-0

Μαρμάρι-Ιστιαία 1-4

Λουκίσια-Αιδηψός 0-3 α.α.

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίς 0-3 α.α.

  1. Αμαρυνθιακός 69
  2. Ταμυναϊκός 60
  3. Αιδηψός 44
  4. Προποντίδα 42
  5. Μακρυκάπα 40
  6. Ιστιαία 40
  7. Κάρυστος 37
  8. Μαντούδι 37
  9. Δροσιά 35
  10. Ελλήσποντος 35
  11. Σταυρός 34
  12. ΑΟ Χαλκίς 31
  13. Μαρμάρι 28
  14. Απόλλων Ερέτριας 28
  15. Ηρακλής Ψαχνών -15
  16. Λουκίσια -15

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (26η, 23-24/3)

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας

Κάρυστος-Μαντούδι

Δροσιά-Μακρυκάπα

Ιστιαία-Σταυρός

Αιδηψός-Ταμυναϊκός

Προποντίδα-Μαρμάρι

ΑΟ Χαλκίς-Λουκίσια

Αμαρυνθιακός-Ηρακλής Ψαχνών

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Δ. Κουπτσίδης: ‘Στην επόμενη Ε.Ε. βλέπουμε το ΦΕΚ, τις προτάσεις και προχωράμε τις αναδιαρθρώσεις’ (video)

eviasports

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ): ‘Σφράγισαν’ την άνοδο! (Στύρα-Ρομαϊκός 4-0)

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2022-23

Κώστας Λαγός