Α' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-26/3)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 23-24 Μαρτίου, με αγώνες σε Α’ και Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α΄ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Μασλατζίδου Αικ.)

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός (Γεωργιάδου-Μπάνος-Κιούσης)

13:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Τελεθριακός (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Χαλκίδας (Αντωνίου-Δρίβα-Παπαδήμου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Α.Σ. Καρυστίας (Μπελιάς-Εμφιετζής-Μέτσκα)

18:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Βελεσιώτη-Παντελή-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γεωργίου-Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αστέρας Αλιβερίου (Γεωργίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Τελεθριακός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Καλαντζής-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Μπακλαγής-Γαβριήλ Ελ.)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκας-Γκόλιας)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Πετροπούλου-Νταντή)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Τσάπατος-Χανής)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Αντωνίου-Παπαδήμου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Α.Ο. Κύμης (Γαβριήλ Ελ.-Παντελή-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Γ.Σ. Αυλίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Μεδεών (Καλαντζής-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Πανευρυτανική (Κάππας-Αντωνίου-Παύλου)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Άτλας Καρπενησίου (Μασλατζίδου Αικ.-Χριστόπουλος-Δέδες)

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μαυρομάτι (Λούβαρης-Μοσχόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Βελεσιώτη-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κάδμος (Κάππας-Δρίβας-Παύλου)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Άρης Θήβας (Γεωργιάδου-Σταμπέλου-Κιούσης)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μαναβη-Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Εθνικός Λιβαδειάς (Κάζας-Νιάβης-Δανυλοπούλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος)

 

ΤΡΙΤΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

20:00 Κλειστό Αταλάντης Μπούκαλη-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σακαρέλος-Νιάβης-Δανυλοπούλου)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ: ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου 50-49

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου 47-24

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (13/7/2019)

eviasports