EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-27/3)

Με αναμετρήσεις σε Α’ και Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζεται η αγωνιστική δραστηριότητα στα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 23-24 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α΄ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός

13:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Τελεθριακός

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Χαλκίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Α.Σ. Καρυστίας

17:30 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Τελεθριακός

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Α.Ο. Κύμης

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Γ.Σ. Αυλίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Μεδεών

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Πανευρυτανική

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Άτλας Καρπενησίου

14:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μαυρομάτι

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κάδμος

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Άρης Θήβας

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Μαλεσίνα

17:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

20:00 Κλειστό Αταλάντης Μπούκαλη-Πρωτέας Σχηματαρίου

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Οι όμιλοι της Β’ ΕΣΚΑΣΕ για τη σεζόν 2019-20

Παναγιώτης Νικολάου

Ομαδικές προπονήσεις στη Serie A από τις 18/5

eviasports

ΑΟ Χαλκίς: Εκλογική γενική συνέλευση (video)

Χρήστος Σεφερλής