EVIASPORTS ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (14/2)

Οι σκόρερς του κυπέλλου Εύβοιας ‘Χρήστος Φεφέκος’ μετά το ξεκίνημα της έκτης φάσης, στις 14/2.

6 ΓΚΟΛ

Λαλανίτης (Καθενοί).

5 ΓΚΟΛ

Θ. Καραμπάς (ΑΕ Χαλκίδας), Ν. Μαστροκώστας (Λήλας Βασιλικού).

4 ΓΚΟΛ

Στρατής (ΑΕ Χαλκίδας), Η. Στεργίου (Ατρόμητος Βασιλικών).

3 ΓΚΟΛ

Φεργαδής (Ατρόμητος Βασιλικών), Κατσούλας (Αυλωνάρι), Μπασούκος (Αυλωνάρι), Σολάκου (Αυλωνάρι), Β. Αλεξίου (Κήρινθος), Κ. Καρατζάς (ΠΑΟ Πολιτικών).

2 ΓΚΟΛ

Βλάχος (ΑΕ Χαλκίδας), Τσάλας (ΑΕ Χαλκίδας), Μακρής (Αιδηψός), Α. Μήτρου (Αμαρυνθιακός), Παπαδάκης (Αρτάκη), Α.-Β. Πολίτης (Ατρόμητος Βασιλικών), Τ. Μαστροκώστας (Αυλωνάρι), Γ. Μαστροκώστας (Δύστος), Πάσχος (Δύστος), Καράι (Ελλήσποντος), Σαμπάνης (Καθενοί), Λεοντάρης (Κεραυνός Χαλκίδας), Παναγιώτου (Λήλας Βασιλικού), Σούλας (Μαρμάρι), Πέππας (Ταμυναϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Τριανταφύλλου (ΑΕ Χαλκίδας), Δ. Χασάνδρας (ΑΕ Χαλκίδας), Δ. Λάμπρου (Αθλόπολις), Σεϊνταράσι (Αμαρυνθιακός), Χαλιώτης (Αμαρυνθιακός), Βρούβας (Απόλλων Παραλίας), Α. Τάφα (Απόλλων Παραλίας), Ιορδανίδης (Αρτάκη), Παυλίδης (Αρτάκη), Σπηλιώτης (Αρτάκη), Τ. Χατζηστάμου (Αρτάκη), Ε. Γαβριήλ (Ατρόμητος Βασιλικών), Α. Γοργομάτης (Ατρόμητος Βασιλικών), Ν. Περήφανος (Ατρόμητος Βασιλικών), Σελίμης (Ατρόμητος Βασιλικών), Γ. Τσιβίκας (Ατρόμητος Βασιλικών), Γκιούλι (Αυλωνάρι), Παπίλας (Αυλωνάρι), Τσιάκος (Αυλωνάρι), Ε. Τζαχόλλι (Αφράτι), Ηλίας (Δύστος), Λικάι (Δύστος), Πάσχος (Δύστος), Στουραΐτης (Δύστος), Γκίκας (Ελλήσποντος), Ράζος (Ελλήσποντος), Τότσι (Ελλήσποντος), Γ. Μπασινάς (Ερμήλιος), Χ. Γαβριήλ (Ερμής Πηλίου), Καλλάης (Ερμής Πηλίου), Λάιος (Ερμής Πηλίου), Δ. Παπαγεωργίου (Ερμής Πηλίου),  Τσιπτσής (Ερμής Πηλίου), Μαντασάς (Ζάρακες), Πετής (Ιστιαία), Μπλατσιώτης (Καθενοί), Θ. Γραμματικόγιαννης (Καστέλλα), Σ. Λουκατζίκος (Καστέλλα), Γ. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Κουβατσίδης (Κεραυνός Χαλκίδας), Κουζούλογλου (Κεραυνός Χαλκίδας), Δ.-Ι. Κουτσουφλάκης (Κήρινθος), Σκούρος (Κύζικος Αρτάκης), Αποστόλου (Λήλας Βασιλικού), Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού), Κροκόδειλος (Λήλας Βασιλικού), Κωνσταντόπουλος (Λήλας Βασιλικού), Μικράκης (Λήλας Βασιλικού), Μολές (Λήλας Βασιλικού), Καραντάκης (Μακρυκάπα), Λειβαδίτης (Μακρυκάπα), Τσούμαρης (Μαντούδι), Αναγνώστου (Μιαούλης Φύλλων), Καρλής (Νηλέας Νεοχωρίου), Σ. Αργύρης (Όλυμπος Γυμνού), Α. Γοργομάτης (Πανηλιακός), Κατσάρης (Πανηλιακός), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Ε. Ραβανός (Πισσώνας), Χρυσός (Πισσώνας), Γ. Μακρής (Προποντίδα), Γκρινιάρης (Σταυρός), Καραχάλιος (Σταυρός), Αούρ. Αλιάι (Στύρα), Β. Ντούνης (Στύρα), Γλυκός (Ταμυναϊκός), Πόγκας (Ταμυναϊκός).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στο Ταξιάρχης-Μαντούδι (14/9)

Κώστας Λαγός

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΦΑΣΗ): Πρόγραμμα αγώνων (25/5)

Κώστας Λαγός

ΑΠΚΟ Δροσιάς: Απέκτησε τον Γ. Λάμπρου

Κώστας Λαγός