Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 9/3 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 10/3.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Ταμυναί-Αστέρας Χαλκίδας 3-1

 

Α’ ΕΠΣΕ

Μαντούδι-Μακρυκάπα 1-2

Απόλλων Ερέτριας-Σταυρός 4-1

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός 0-1

Κάρυστος-Μαρμάρι 1-0



Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 2-2

Κύζικος Αρτάκης-ΑΕ Χαλκίδας 1-0

NOTIΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι-Δύστος 3-3

Ερμήλιος-ΠΑΟ Κανήθου 0-1

 

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ

Αφράτι-Κριεζά 1-0

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Διρφύων-ΟΠΑ/Αιδηψός 4-2

Ακαδημία Ψαχνών-Ιστιαία/Πανηλιακός/Ατρόμητος Βασιλικών 1-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο/Χαλκίς-Κάνηθος 2-1

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ωρεοί-Ολυμπιακός Λίμνης 0-3 α.α.

Ταξιάρχης-Βυζάντιο Νέου Πύργου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας 10-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λήλας Βασιλικού-Αρτάκη 0-5

Νεάπολη-Ληλάντιο 0-4

Ακαδημία Ψαχνών-Προποντίδα 3-0 α.α.

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Τίγρεις 0-0

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αριστοτέλειος 1-1

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Άτλαντας Κύμης 0-0

Ατρόμητος Αλιβερίου/Αυλωνάρι-Στύρα/Μαρμάρι 2-2

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Τίγρεις Β-Ληλάντιο/Χαλκίς 5-4

Ακαδημία Ερέτριας Β-Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης 3-3

Ερμήλιος Β-Αλάτσατα/Αθλόπολις 1-3

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αρτάκη-Καστοριά (γήπεδο Δημοτικό Αρτάκης, Αρβανίτης (Αθηνών)/Βαμβακάς (Αθηνών)-Κουλοσούσας (Αθηνών), παρατηρητής: Χριστοδούλου (Ημαθίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ιστιαία-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Γουβών, Βελέντζας/Πριόνας-Δούκας)

4.15 μ.μ.

Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Αιδηψού, Τσακός/Σέρρας-Παλούμπης)

Δροσιά-Λουκίσια 3-0 α.α.

Προποντίδα-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Καθενοί-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Πάλιουρα, Δανιηλίδης/Καμπούρης Α.-Νικολάου Σ.)

Κήρινθος-Πισσώνας (γήπεδο Κηρίνθου, Κοντογιαννίδης-Καραδήμος/Αντωνίου Γ.)

ΠΑΟ Πολιτικών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Πολιτικών, Καλαμάτας/Πασχαλίδης-Ιωάννου Μ.)

Αρτεμησιακός-Καστέλλα (γήπεδο Αρτεμησίου, Παπακυριάκος/Λιαγκάκης-Καραβά)

Πανηλιακός-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.



ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Μονόδρυ (γήπεδο Σκύρου, Ντούρας/Τακόπουλος-Πασχώνης)

3.30 μ.μ.

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Στύρων, Δελχάς/Ντόβολης Ε.-Γάτος)

4 μ.μ.

Μεσσοποταμία-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Τριάδας, Κούκουρα/Ακριώτης-Δασκαλόπουλος)

Ζάρακες-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Ζαράκων, Κωνστάντιος/Ρούσσης-Γκρίτζας)

Σκύρος-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ

1.30 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πάλιουρας (γήπεδο Αιδηψού, Τσακός/Σέρρας-Παλούμπης)

4 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Ρομαϊκός (γήπεδο Κεχριών, Κασομούλης/Δάλλας-Τσιφλάκος)

ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ

4 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Κηρύκος/Ρουμπής-Παππάς)

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12.30 μ.μ.

Ακαδημία Ψαχνών-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ψαχνών, Μπούρικας/Παυλίδης-Τρίκα)

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Αρτάκης-Κάνηθος Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

4 μ.μ.

Αθλόπολις-Προποντίδα (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας/Χαρμαντάς-Τσούπρα)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1 μ.μ.

Λήλας Βασιλικού-Ακαδημία/Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Βασιλικού, Κηρύκος/Δασκαλόπουλος-Χαρμαντάς)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αυλίδα-Αθλόπολις (γήπεδο Αυλίδας, Κοντογιαννίδης)

Ακαδημία Αρτάκης-Δόξα Διρφύων (γήπεδο Βατώντα, Κωνστάντιος)

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Κάρυστος-Αίολος Κριεζών (γήπεδο Καρύστου, Περούλιας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (23/2/2013): Ατρόμητος Βασιλικών-Αιδηψός 2-1

eviasports

Γ’ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Κάρυστος Β-Κονίστρες 3-4

Κώστας Λαγός