Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-10/3)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα αγώνων για το τριήμερο 8-10 Μαρτίου, με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Σύλλας (Αντωνίου-Παύλος-Νταντή)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κάππας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Σωτηρλάρης-Παντελή-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Διονυσοπούλου-Σακαρέλος-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΧΒΑ (Πετροπούλου-Γεωργίου-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Κάζας)

19:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Γρύλλης-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

20:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αμάρυνθος (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλ.)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αίολος Χαλκίδας (Μπελιάς-Εμφιετζής-Μέτσκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Σωτηρλάρης-Παντελή-Τριανταφύλλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Πετροπούλου-Γεωργίου-Κατρακάζος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Λοκρός (Γρύλλης-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μπούκαλη (Σωτήρχου-Νιάβης-Κάζας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Μπεϊνάς-Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ακαδημία Ιστιαίας (Κάππας-Κουρούλης)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Διονυσοπούλου-Σακαρέλος)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κονίστρες (Εμφιετζής-Μέτσκα-Χανής)

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αναγέννηση Λαμίας (Νταλιάνη-Κάππας-Κουρούλης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Γεωργιάδη-Σταμέλου-Κιούσης)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Φιλαθλητικός Χαλκίδας-Ερέτρια (Σωτηρλάρης-Παντελή-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ακαδημία Ιστιαίας (Γιαννόπουλος-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Άρης Βελουχιώτης (Χατζηπαναγιώτου-Κατσιμίχα-Ντουρντουρέκας)

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Φάλαρα (Γιαννόπουλος-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) (Κουρούλη-Νταλιάνη-Κάππας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ 

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σωτηρλάρης-Παντελή-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Καλαντζής-Μοσχόπουλος-Τσιμπρίκα)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Πέτκοβα-Γαβριήλ Ειλ.-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Εθνικός Λιβαδειάς (Καλαντζής-Μοσχόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Γ.Σ. Ιτέας (Θανάσουλας-Μασλατζίδης Στεφ.-Χριστόπουλος)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος (Τσάπατος-Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Λαμίας (Καλλιώρας-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Ακαδημία Ιστιαίας (Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

U-12 ΑΓΟΡΙΩΝ 

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Λοκρός (Ντουρντουρέκας-Κατσιμίχα)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς 52-70

Παναγιώτης Νικολάου

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ: Μάκαρος-Σύλλας 53-48

Παναγιώτης Νικολάου

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Δροσιά-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης 34-72

Παναγιώτης Νικολάου