EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Σκόρερς 2023-24

Οι σκόρερς στη Γ’ ΕΠΣΕ 2023-24.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

17 ΓΚΟΛ

Σταθαράς (Ακράτητος Κεχριών).

10 ΓΚΟΛ

Ι. Κουρομιχελάκης (Αγδίνες).

6 ΓΚΟΛ

Ζερζελίδης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Κυριάκος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Μανδέλος (ΟΠΑ Αιδηψού).

5 ΓΚΟΛ

Γαλιατσάτος (Αγδίνες), Ντέντης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Δημητράκης (Ταξιάρχης).

4 ΓΚΟΛ

Σ. Παπαγιαννόπουλος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Β. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών), Ι. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών), Στραφιώτης (Ευβοϊκός Γουβών), Παναγιώτου (Ολυμπιακός Λίμνης), Παπαδόπουλος (ΟΠΑ Αιδηψού), Πλαγκάι (ΟΠΑ Αιδηψού).

3 ΓΚΟΛ

Φαμπιάν (Αγδίνες), Γαρυφάλλου (Ολυμπιακός Λίμνης), Κουλουριώτης (Ταξιάρχης).

2 ΓΚΟΛ

Αθανασίου (Αγδίνες), Κρυσταλόγιαννης (Αγδίνες), Δ. Παπαγιαννόπουλος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Χ. Βασιλείου (Ευβοϊκός Γουβών), Χ. Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Καβαράκας (ΟΠΑ Αιδηψού), Μήτρου (ΟΠΑ Αιδηψού, Σαμπάι (ΟΠΑ Αιδηψού).

1 ΓΚΟΛ

Α. Βαλμάς (Αγδίνες), Ι. Πετράκος (Αγδίνες), Κ. Πετράκος (Αγδίνες), Νάτσιος (Αγδίνες), Σταμούλος (Αγδίνες), Μάντης (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Σταματόπουλος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Σταμούλος (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Χουβαρδάς (ΑΕΚ Νέου Πύργου), Βουρδάνος (Ακράτητος Κεχριών), Καψάλας (Ακράτητος Κεχριών), Λιάσκος (Ακράτητος Κεχριών), Παπαδημητρίου (Ακράτητος Κεχριών), Τσεκούρας (Ακράτητος Κεχριών), Γ. Τσούπρος (Ακράτητος Κεχριών), Νάτσιος (Ευβοϊκός Γουβών), Τρίγκας (Ευβοϊκός Γουβών), Σ. Μακαντάσης (Ολυμπιακός Λίμνης), Χ. Μακαντάσης (Ολυμπιακός Λίμνης), Ι. Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Θέμελης (Ταξιάρχης), Λαδάς (Ταξιάρχης), Σταμούλης (Ταξιάρχης), Συμεωνίδης (Ταξιάρχης).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

15 ΓΚΟΛ

Σ.Φ. Μήτρου (Ρομαϊκός).

9 ΓΚΟΛ

Δ. Γυφτόδημος (Ακαδημία Ψαχνών),

8 ΓΚΟΛ

Ι. Μουτουσίδης (Έραπος), Π. Νικολάου (Ρομαϊκός).

6 ΓΚΟΛ

Μιχαήλ (Πάλιουρας).

5 ΓΚΟΛ

Θ. Ταυρής (Θύελλα Κοντοδεσποτίου 2+Ακαδημία Ψαχνών 2).

4 ΓΚΟΛ

Σόλιας (Έραπος), Κουρκούλης (Πάλιουρας).

3 ΓΚΟΛ

Χατζηκώστας (Ακαδημία Ψαχνών), Αλ. Καλαμαράς (Ερμήλιος Β), Γιαννούτσος (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Β. Μπίρμπας (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Β. Ευσταθίου (Πάλιουρας), Τσίμπος (Πάλιουρας), Β.Α. Τσώκος (Πάλιουρας), Γ. Λιατίφης (Ρομαϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Γεωργουσόπουλος (Ακαδημία Ψαχνών), Γαρέφαλος (Ερμήλιος Β), Χότζα (Ερμήλιος Β), Κανάνι (Πάλιουρας).

1 ΓΚΟΛ

Ταψής (Ακαδημία Ψαχνών), Σπίνουλας (Ακαδημία Ψαχνών), Ζαχαράκης (Έραπος), Ρήγας (Έραπος), Ελευθερίου (Ερμήλιος Β), Λιοπύρης (Ερμήλιος Β), Μαρίνης (Ερμήλιος Β), Τρίκκας (Ερμήλιος Β), Καρκαλής (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Μανάρης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Σ. Ταυρής (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Βλάχος (Πάλιουρας), Επιτροπάκης (Πάλιουρας), Ρουμπής (Πάλιουρας), Τζέγκα (Πάλιουρας), Σταθαράς (Πάλιουρας), Τουμπακάρης (Πάλιουρας), Χασάνδρας (Πάλιουρας), Ι. Μήτρου (Ρομαϊκός), Δ. Νικολάου (Ρομαϊκός).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

13 ΓΚΟΛ

Μαρτσούκος (Ληλάντιο).

8 ΓΚΟΛ

Θ. Κατσιμπουρνάς (Άγιοι Ανάργυροι).

7 ΓΚΟΛ

Γ.Α. Ταρζάν (Άγιοι Ανάργυροι), Ντουλαβέρης (Αφράτι 4+Αθλόπολις 3), Τ. Λάμπρου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Λύκος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Σουρτζής (Προποντίδα Β).

5 ΓΚΟΛ

Π. Νικολάου (Άγιοι Ανάργυροι), Σιώλος (Ανάποδος), Γκέριον (Αφράτι), Ι. Μαριέτης (Αφράτι), Χ. Φρυγανάς (Αφράτι).

4 ΓΚΟΛ

Δ. Λάμπρου (Αθλόπολις), Πολυκαρπίδης (Αθλόπολις), Α. Σκάρλας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

3 ΓΚΟΛ

Χ. Καρβέλης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Νταλιάνης (Αθλόπολις), Ρουμπής (Αθλόπολις), Κυτίνος (Αφράτι), Μπρέλος (Αφράτι), Κικίδης (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

2 ΓΚΟΛ

Ν. Βασιλείου (Άγιοι Ανάργυροι), Β. Βασιλόπουλος (Άγιοι Ανάργυροι), Τ. Καλαμιώτης (Άγιοι Ανάργυροι), Θ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Α. Ταρζάν (Άγιοι Ανάργυροι), Αρδίτζογλου (ΑΕΚ Χαλκίδας), Γκιόσι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Φιόρι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Παύλου (Ανάποδος), Γ. Ζαχαριάς (Αφράτι), Μακρής (Αφράτι), Ε. Τζαχόλλι (Αφράτι), Νάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Σιαράπης (Ευβοϊκού Αγίου Νικολάου), Λ. Σκάρλας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Κρεμασμένος (Ληλάντιο), Νάνος (Ληλάντιο), Παπαδημητρίου (Ληλάντιο), Τόσκας (Ληλάντιο), Β. Βλάχος (Προποντίδα Β), Θ. Πάλλης (Προποντίδα Β).

1 ΓΚΟΛ

Μ. Βασιλείου (Άγιοι Ανάργυροι), Ν. Κατσαρής (Άγιοι Ανάργυροι), Π. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Καρλατήρας (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μούτσα (ΑΕΚ Χαλκίδας), Παλιάτσος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Σαββόπουλος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Χατζηθεοδώρου (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ζέρβας (Αθλόπολις), Κρινάς (Αθλόπολις), Μπάρδης (Αθλόπολις), Μπιτάδος (Αθλόπολις), Πολυκαρπίδης (Αθλόπολις), Α. Φρυγανάς (Αθλόπολις), Καρλατήρας (Ανάποδος), Καρφής (Ανάποδος), Ρουμπής (Αφράτι), Μαραγκός (Αφράτι), Σεφερλής (Αφράτι), Μεταξούλης (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Θ. Μπαρίτας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ντούρμας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Σαλεμής (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Βαβουλιώτης (Προποντίδα Β), Κ. Βλαχόπουλος (Προποντίδα Β), Μαστραντωνάς (Προποντίδα Β), Μποχωρίτης (Προποντίδα Β), Χ. Πάλλης (Προποντίδα Β), Τσαούσης (Προποντίδα Β).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

21 ΓΚΟΛ

Κιούσης (Άγιος Λουκάς).

17 ΓΚΟΛ

Ν. Φελέρης (Άγιος Λουκάς), Τουμπάνος (Κύμη).

10 ΓΚΟΛ

Σ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Ι. Γκόρος (Αιγέας Πετριών), Α. Μανδύλης (Κόσκινα).

9 ΓΚΟΛ

Μάλλιος (Άγιος Λουκάς), Γκιλπάθης (Κάρυστος Β), Σ. Μπουραντάς (Κόσκινα), Πιλάτης (Κριεζά), Σ. Τσαρούμης (Κριεζά).

8 ΓΚΟΛ

Κούρτης (Αιγέας Πετριών).

7 ΓΚΟΛ

Νικολάου (Άγιος Λουκάς), Μεταξάς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Μπάνος (Κριεζά).

6 ΓΚΟΛ

Ο. Χαϊράνι (Κονίστρες), Σ.Μ. Αθανασίου (Κριεζά), Λαθουράς (Κριεζά), Ρέτσας (Κύμη).

5 ΓΚΟΛ

Περήφανος (Άγιος Λουκάς), Θαρρουνιάτης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Πίγκος (Κονίστρες), Καρακάξης (Κόσκινα), Σ.Α. Αθανασίου (Κριεζά), Β. Τσαλιαγκός (Κριεζά), Τσόκας (Κριεζά), Πάλλης (Ταμυναί), Α. Πηλιχός (Ταμυναί).

4 ΓΚΟΛ

Ζώγας (Άγιος Λουκάς), Κ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών) , Νίκολη (Κάρυστος Β), Καραγιάννης (Κονίστρες), Καλιοντζής (Κόσκινα), Κωνσταντάκης (Κύμη), Κοτρόζος (Ταμυναί).

3 ΓΚΟΛ

Κ. Παλαιοδήμος (Άρης Αγίου Ιωάννη), Γ. Ποδαράς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Στάθης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Μούντριχας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Φιλάος (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Επιτροπάκης (Κάρυστος Β), Μπαζία (Κάρυστος Β), Παπαζαχαρίου (Κάρυστος Β), Αποστόλου (Κόσκινα), Α. Αθανασίου (Κριεζά), Κριτσιμηλιός (Κύμη), Μπάνος (Ταμυναί), Στεφάνι (Ταμυναί).

2 ΓΚΟΛ

Γιαννούλης (Άγιος Λουκάς), Κωτσής (Άγιος Λουκάς), Ν. Φελέρης (Άγιος Λουκάς), Δεμερτζής (Αιγέας Πετριών), Μήτρου (Άρης Αγίου Ιωάννη), Κούκος (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Μωραΐτης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Τσαούσης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Ψαρούλης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Κούτρης (Κάρυστος Β), Μπούφης (Κάρυστος Β), Τζένης (Κάρυστος Β), Αντωνίου (Κονίστρες), Κατσής (Κονίστρες), Κούκης (Κονίστρες), Κρινής (Κονίστρες), Μιχαλομιχελάκης (Κονίστρες), Ρίγκος (Κονίστρες), Θωμάς (Κόσκινα), Περιβολάρης (Κριεζά), Θ. Ποδαράς (Κριεζά), Αθανασάκης (Κύμη), Δημητρός (Κύμη), Φραγγής (Κύμη), Ν. Δημολιάνης (Ταμυναί).

1 ΓΚΟΛ

Γκαρούτσος (Άγιος Λουκάς), Ισούφ (Άγιος Λουκάς), Λάμπρου (Άγιος Λουκάς), Μεταξάς (Άγιος Λουκάς), Δ.-Χ. Μπόκαρης (Άγιος Λουκάς), Μιχάλης (Αιγέας Πετριών), Νίκας (Αιγέας Πετριών), Ρέτσας (Αιγέας Πετριών), Λάμπρου (Άρης Αγίου Ιωάννη), Μπέλμπα (Άρης Αγίου Ιωάννη), Α. Παλαιοδήμος (Άρης Αγίου Ιωάννη), Καντάρης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Καραπατής (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Α. Λουκάς (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Μπουλής (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Παπαρήγας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Ρήγας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Τσαούσης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Τσιρέκας (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Αθανασίου (Κάρυστος Β), Ζέφι (Κάρυστος Β), Ζούμπερης (Κάρυστος Β), Παπακωνσταντής (Κάρυστος Β), Ντινιακός (Κάρυστος Β), Τζάλας (Κάρυστος Β), Ελευθεριάδης (Κύμη), Καράπας (Κύμη), Τσιπολίτης (Κύμη), Ζαφειρόπουλος (Κονίστρες), Β. Δημολιάνης (Κόσκινα), Λαθουράς (Κόσκινα), Σαπουνάκης (Κόσκινα), Κοτέλης (Ταμυναί), Κοτολλάκου (Ταμυναί), Ζ. Χαραλάμπους (Ταμυναί).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΟ Μακρυκάπας: Ανανέωσε ο Θ. Κικίδης

Κώστας Λαγός

Κ12 ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας 8-0

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (22/12/2019)

eviasports