Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 2/3 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 3/3.

Α’ ΕΠΣΕ

Σταυρός-Μακρυκάπα 1-2

ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά 1-1



Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-Καθενοί 1-2

Ερμής Πηλίου-Κήρινθος 2-2

ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας 2-5

Καστέλλα-ΠΑΟ Πολιτικών 3-2

NOTIΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Σκύρος 2-0

Μονόδρυ-Αυλωνάρι 1-0

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος 5-0

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνηθος Β-Αθλόπολις 0-4

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία/Πανηλιακός/Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού 6-3

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύζικος Αρτάκης-Λήλας Βασιλικού 4-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Δόξα Διρφύων 1-6

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αλιβερίου-Ταμυναί 6-1

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Χαλκίδας-Δόξα Διρφύων 2-0

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άτλαντας Κύμης-Αίολος Κριεζών 0-2

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο/Χαλκίς-Αλάτσατα/Αθλόπολις 3-1

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/3

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

12 μ.μ.

ΠΓΑΟ Χαλκίδας-Νέες Εργοτέλη (γήπεδο Βούρκου, Τζαφόλιας Δ. (Ανατολικής Αττικής)/Τζαφόλιας Β. (Ανατολικής Αττικής)-Μετασούμη (Ανατολικής Αττικής))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Ζάκυνθος-Αρτάκη (γήπεδο Δημοτικό Ζάκυνθου, Κεφίλης (Κορίνθου)/Οικονόμου (Κορίνθου)-Θεοδωρόπουλος (Κορίνθου), παρατηρητής: Κυριακάκης (Ηλείας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

4 μ.μ.

Ταμυναϊκός-Μαντούδι (γήπεδο Αλιβερίου, Βελέντζας/Κοντογιαννίδης-Δούκας)

Μαρμάρι-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Καρύστου, Τσακός/Πριόνας-Ιωάννου Α.)

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος (γήπεδο Αμαρύνθου, Γκάτσος/Γιδάρη-Κωνστάντιος)

Προποντίδα-Ιστιαία (γήπεδο Βούρκου, Σιαπλαούρας/Δάλλας-Παλούμπης)

Λουκίσια-Ελλήσποντος 0-3 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Αιδηψός 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Πισσώνας-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Πισσώνα, Παπαδόπουλος/Σέρρας-Μπούρικας)

4.15 μ.μ.

Πανηλιακός-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Αρτεμησίου, Κασομούλης/Ρουμπής-Νέγρης)

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός 0-3 α.α.



ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Στύρα (γήπεδο Κριεζών, Κηρύκος/Ντούρας-Περούλιας)

Δύστος-Μεσσοποταμία (γήπεδο Δύστου, Τζότζολης/Δανιηλίδης-Νικολάου Σ.)

ΠΑΟ Κανήθου-Ζάρακες (γήπεδο Κανήθου, Καλαμάτας/Δελχάς-Τσιφλάκος)

Καλοχώρι/Παντείχι-Μιαούλης Φύλλων 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Λίμνης, Ρουμπής/Κασομούλης-Νέγρης)

11.30 π.μ.

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αισηψού (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Αντωνίου Γ.-Καραβά)

1.30 μ.μ.

Αγδίνες-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Γουβών, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Ρούσσης)

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.30 μ.μ.

ΟΠΑ/Αιδηψός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Αντωνίου Γ.-Καραβά)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1 μ.μ.

Λήλας Βασιλικού-Κάρυστος (γήπεδο Βασιλικού, Καραδήμος/Θεοχαρίδης-Παυλίδης)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Ακαδημία Ψαχνών-Νεάπολη (γήπεδο Ψαχνών, Κοντογιαννίδης)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΣ ζητούν να συζητηθεί στη ΓΣ της ΕΠΟ το θέμα της επιχορήγησης και του ‘μητρώου’ της ΓΓΑ

eviasports

Γ. Σαμαράς: ‘Δείξαμε χαρακτήρα & δίκαια κατακτήσαμε το πρωτάθλημα’

Κώστας Λαγός

1967: Ο Εύριπος βάζει ‘φρένο’ για άνοδο στον Ολυμπιακό Χαλκίδας

Κώστας Λαγός