Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/3)

Δείτε παρακάτω τους αγώνες στα τοπικά πρωταθλήματα με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με ένα τελικό στην κατηγορία Νεανίδων, το διήμερο 2-3 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Μασλατζίδου Κ.)

13:15 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Ιτέας (Γεωργιάδου-Μπάνος-Κιούσης)

15:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Τελεθριακός (Νταντή-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Αντωνίου-Παπαδήμου-Παύλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Λοκρός (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ληλάντιο (Βελεσιώτη-Χατζησωτηρίου-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Γ.Σ. Αυλίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

17:30 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Μπακλαγής-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άρης Βελουχιώτης (Καλαντζής-Δέδες-Λούβαρης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Απόλλων Χαλκίδας (Πετροπούλου-Χατζησωτηρίου-Τριανταφύλλου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

15:30 Κλειστό Θήβας Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας (Γρύλλης-Αναγνώστου)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλα-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μαλεσίνα (Καλλιώρας-Κάππας)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

U-14  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Θανάσουλας-Γαβριήλ Ελ.)

 

JAMBOREEE MINI BASKET

09:00 Κλειστό Πειραϊκής Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης Στεφ.)

10:00 Κλειστό Πειραϊκής Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μασλατζίδης Στεφ.)

11:00 Κλειστό Πειραϊκής Διαγωνισμοί Ελεύθερων βολών & τριπόντων (Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

12:00 Κλειστό Πειραϊκής Αίας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου (Νταντή)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νταντή)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Γεωργίου-Βασιλακοπούλου-Νταντή)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΑΠΕΛ (Βελεσιώτη-Παντελή-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Ρίζος)

18:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Μοσχόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Ντουρντουρέκας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Φιλαθλητικός (Μπάνος-Τσάλα-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Α.Ο. Κύμης (Μέτσκα-Κατρακάζος-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μεδεών (Πέτκοβα-Μασλατζίδου Κ.-Χριστόπουλος)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μαυρομάτι (Παπαδήμου-Αντωνίου-Παύλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάπατος-Βελεσιώτη-Χανής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Μπεϊνάς-Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας)

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος (Μοσχόπουλος-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Σωτήρχου-Δανυλοπούλου)

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γεωργίου-Βασιλακοπούλου)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Κονίστρες (Μασλατζίδης Στεφ.-Χατζησωτηρίου)

 

U-12  ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Δανυλοπούλου)

 

U-14  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Χατζηπαναγιώτου-Κατσιμίχα)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ο Αίαντας Αυλίδας ευχαριστεί τον Γ.Σ. Κύμης

Παναγιώτης Νικολάου

ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής-16/3)

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (19/9/2019)

eviasports