EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (1-3/3)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με ένα τελικό στην κατηγορία Νεανίδων, το τριήμερο 1-3 Μαρτίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαυρομάτι

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

13:15 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Ιτέας (Χαϊνά-Γιαπλές)

15:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Τελεθριακός (Αρτσίτας-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας-Ραμιώτης)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Λοκρός (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ληλάντιο (Μαμασούκα-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αμάρυνθος-Γ.Σ. Αυλίδας (Χαϊνά-Γιαπλές)

17:30 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Νικολιάς-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Άρης Βελουχιώτης (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Απόλλων Χαλκίδας (Μαμασούκα-Γκογκορώσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

15:30 Κλειστό Θήβας Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας (Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μαλεσίνα (Κόλα)

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Κόλα)

 

U-14  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκάνης)

 

JAMBOREEE MINI BASKET

09:00 Κλειστό Πειραϊκής Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης)

10:00 Κλειστό Πειραϊκής Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

11:00 Κλειστό Πειραϊκής Διαγωνισμοί Ελεύθερων βολών & τριπόντων

12:00 Κλειστό Πειραϊκής Αίας Αλιβερίου-Ερμής Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Κόλα)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΑΠΕΛ (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Ντάνος-Χουσιάδας)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

18:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Φιλαθλητικός (Αρτσίτας-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Α.Ο. Κύμης (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μεδεών (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μαυρομάτι (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος (Ντάνος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκάνης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Κονίστρες (Χατζησωτηρίου)

 

U-12  ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας)

 

U-14  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Κόλα)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κ. Γαλάνης: ‘Να κάνουμε κάτι καλύτερο στο ευβοϊκό ποδόσφαιρο’

Κώστας Λαγός

Κ12 ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Λήλας Βασιλικού-Ξηρόπολη 2-3

Κώστας Λαγός

Παλαίμαχοι Αιδηψού: Φιλικό με Παλαίμαχους Βόρειας Εύβοιας

Κώστας Λαγός