Χωρίς κατηγορία

Κ12 ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αριστοτέλειος-Ακαδημία Ερέτριας 1-2

Η Ακαδημία Ερέτριας κέρδισε 2-1 την Αριστοτέλειο, για την όγδοη αγωνιστική του τέταρτου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 ‘Τσάλας Στέλιος’ της ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο τρίτο λεπτό της επανάληψης με τον Γούγουλη, με την ομάδα της Ερέτριας να φτάνει σε ανατροπή στο σκορ στο τελευταίο δεκάλεπτο της αναμέτρησης. Αρχικά ο Τσώκος ισοφάρισε στο 51′ και τέσσερα λεπτά μετά ο Αργύρης σημείωσε το νικητήριο τέρμα των φιλοξενούμενων.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καραδήμος.

ΓΚΟΛ: 33′ Γούγουλης-51′ Τσώκος, 55′ Αργύρης.

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ (Νίκος Μαστροκώστας): Ρήγας, Βοργιάς, Κοτρογιάννη, Χατζηαντωνιάδης, Κολτσινάκου, Κολοβός, Καπράλος, Γούγουλης, Σίμος, Ρούσιτι. (Κωστούλας, Κουτσούκος, Μπασότα).

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (Σπύρος Μήτρου): Αίσωπος, Αλεξανδρής, Παναγιώτου, Ευαγγέλου, Αντεμάι, Αργύρης, Νασάκης, Γκαντιγκα. Αντζέλι. (Ντίλιος, Τσώκος).

Θανάσης Κούτος: Μπουρλότοοο..! Και σάτιρα στη… σάτυρα