Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-27/2)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν από 24-27 Φεβρουαρίου, με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Κατ.)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου (Γκόλιας-Μπάκας-Μπάκα)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Χαλκίδας (Δανυλοπούλου-Νιάβης-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Παπαδήμου-Αντωνίου-Παύλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Νταλιάνη-Κάππας-Ντουρντουρέκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αλίαρτος (Καλαντής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

20:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αμάρυνθος (Γεωργιάδη-Σταμπέλου-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλα-Μπάνος-Παντελή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ Α’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Κανήθου Ληλάντιο-ΧΒΑ (Βασιλακοπούλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Νικολακάκης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ 

16:15 Κλειστό Κερατέας ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ (U-15)

18:00 Κλειστό Κερατέας ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ (U-16)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

18:45 Κλειστό Αμαρουσίου ΕΚΑΣΚ/ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Πετροπούλου-Μασλατζίδης Κ.)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάπατος-Χανής)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μπούκαλη (Λούβαρης-Δανυλοπούλου)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Θήβας (Αντωνίου-Παύλου)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Βασιλακοπούλου-Νικολακάκης)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Βελεσιώτη-Νταντή)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-ΑΠΣ Λαμίας (Νιάβης-Κάζας-Δανυλοπούλου)

19:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Αναγέννηση Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αίολος Χαλκίδας (Πέτκοβα-Γεωργίου-Παντελή)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Γ.Σ. Στύρων (Γαβριήλ Ελ.-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πανευρυτανική (Μπεϊνάς-Κάππας-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μπελιάς-Νιάβης-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Μπούκαλη (Καλλιώρας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

19:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκας-Γκόλιας-Μπάκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού (Νταλιάνη-Κάππας-Κουρούλης)

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Άρης Θήβας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Θανασούλας-Γεωργίου-Παντελή)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Μπάκας)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

20:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κάππας)

 

ΤΡΙΤΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

19:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής-19/4)

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ): Ακαδημία Ιστιαίας-Αναγέννηση Λαμίας 70-64

Παναγιώτης Νικολάου

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/12)

Παναγιώτης Νικολάου