Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΚΥΡΙΑΚΗ 18/2)

Παρακολουθήστε ζωντανά από το eviasports.gr την εξέλιξη των σημερινών αγώνων της Κυριακής 18/2.

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

ΠΓΑΟ Χαλκίδας-Λεοντικός Κηφισιάς 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Θύελλα Κατσικά-Αρτάκη 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Λαμία-Ταμυναί 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.15 μ.μ.

Ιστιαία-Κάρυστος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

3.30 μ.μ.

Μαρμάρι-Ταμυναϊκός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Χαλκίς-Μαντούδι 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αιδηψός-Ελλήσποντος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Λουκίσια-Σταυρός 0-3 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.30 μ.μ.

Πισσώνας-Απόλλων Παραλίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κήρινθος-Καστέλλα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Χαλκίδας-Πανηλιακός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Πολιτικών-Αρτεμησιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κύζικος Αρτάκης-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.



ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Στύρα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ταξιάρχης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

12 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Αγδίνες 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αθλόπολις-Προποντίδα Β 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

12 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αφράτι 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κόσκινα 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

12 μ.μ.

Κάρυστος Β-Κριεζά 0-7 ΤΕΛΙΚΟ

Κονίστρες-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

4 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Κύμη 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

ΑΕ Χαλκίδας/Έξω Παναγίτσα-Κύζικος Αρτάκης 0-9 ΤΕΛΙΚΟ

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ακαδημία Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

2004: Κύζικος Αρτάκης-Παντριαδικός 0-0

eviasports

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ: Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση-όλο το πρόγραμμα της 1ης φάσης

Κώστας Λαγός

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Athletico 2022-Χαραυγή 3-5

Κώστας Λαγός