Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 17/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 18/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 6-0

Προποντίδα-Απόλλων Ερέτριας 2-0



Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμής Πηλίου 1-0

Καθενοί-ΑΕ Χαλκίδας 3-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ανάποδος-Ληλάντιο 0-6

Άγιοι Ανάργυροι-ΑΕΚ Χαλκίδας 3-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αιγέας Πετριών-Ταμυναί 4-2

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία/Πανηλιακός/Ατρόμητος Βασιλικών-Ολυμπιακός Λίμνης 3-0 α.α.

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι/Ακράτητος Κεχριών 2-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα-Αθλόπολις ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κάνηθος/Τίγρεις-Ερμήλιος 1-3

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Χαλκίδας-Λήλας Βασιλικού 1-0

Αυλίδα-Κύζικος Αρτάκης 0-5

Ληλάντιο-Ακαδημία Ψαχνών Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

Αριστοτέλειος-Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη 5-3

Δόξα Διρφύων-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 4-0

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αίολος Κριεζών-Ατρόμητος Αλιβερίου 4-1

Ταμυναί-Κονίστρες 4-0

Κάρυστος-Άτλαντας Κύμης 0-2

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάρυστος-Στύρα/Μαρμάρι 0-2

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/2

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

ΠΓΑΟ Χαλκίδας-Λεοντικός Κηφισιάς (γήπεδο Βούρκου, Καζάς (Πειραιά)/Σηφάκης (Πειραιά)-Λυτρίβης (Πειραιά))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Θύελλα Κατσικά-Αρτάκη (γήπεδο Δημοτικό Κατσικά (Ηπείρου), Καζάνας (Αιτωλοακαρνανίας)/Μπάκας (Αιτωλοακαρνανίας)-Ζαχαράτος (Αιτωλοακαρνανίας), παρατηρητής: Στάθης (Καρδίτσας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Λαμία-Ταμυναί (γήπεδο Δημοτικό Βρύσης, Κολοβός (Φθιώτιδας)/Πολύμερου (Φθιώτιδας)-Φαρμάκης (Φθιώτιδας))

Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Καλυβίων, Καραπλής (Φωκίδας)/Μπακάλιος (Φωκίδας)-Ζαλαόρας (Φωκίδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.15 μ.μ.

Ιστιαία-Κάρυστος (γήπεδο Αρτεμησίου, Κούκουρα/Τζότζολης-Ιωάννου Μ.)

3.30 μ.μ.

Μαρμάρι-Ταμυναϊκός (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Σέρρας-Νέγρης)

ΑΟ Χαλκίς-Μαντούδι (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Γκάτσος/Πασχαλίδης-Παππάς)

Αιδηψός-Ελλήσποντος (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας/Δάλλας-Ρούσσης)

Λουκίσια-Σταυρός 0-3 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.30 μ.μ.

Πισσώνας-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Πισσώνα, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Καμπούρης Α.)

Κήρινθος-Καστέλλα (γήπεδο Κηρίνθου, Κασομούλης/Ρουμπής-Αντωνίου Γ.)

Κεραυνός Χαλκίδας-Πανηλιακός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δανιηλίδης/Ντόβολης Ε.-Λιαγκάκης)

ΠΑΟ Πολιτικών-Αρτεμησιακός (γήπεδο Πολιτικών, Πόγκας/Γιδάρη-Ακριώτης)

Κύζικος Αρτάκης-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.



ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Στύρα (γήπεδο Σκύρου, Κοντογιαννίδης/Καραδήμος-Παλούμπης)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Βασιλικών, Τζότζολης/Κούκουρα-Ιωάννου Μ.)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ταξιάρχης (γήπεδο Αιδηψού, Δάλλας/Βελέντζας-Ρούσσης)

12 μ.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Αγδίνες (γήπεδο Κεχριών, Ρουμπής/Κασομούλης-Αντωνίου Γ.)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αθλόπολις-Προποντίδα Β (γήπεδο Πάρκο Λαού, Πόγκας/Νικολάου Σ.-Χαρμαντάς)

12 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αφράτι (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Τσακός/Πριόνας-Ιωάννου Α.)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κόσκινα (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Δανιηλίδης)

12 μ.μ.

Κάρυστος Β-Κριεζά (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Σέρρας-Νέγρης)

Κονίστρες-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Βρύσης, Παπαδόπουλος/Γάτος-Γκρίτζας)

3.30 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Κύμη (γήπεδο Αγίου Λουκά, Παπαδόπουλος/Γάτος-Γκρίτζας)

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

ΑΕ Χαλκίδας/Έξω Παναγίτσα-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Μπούρικας/Τσούπρα-Τσιτουρίδης)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ακαδημία Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Βατώντα, Πασχαλίδης)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Δεν Μπορούσιαν Ντόρμουντ-Μπαταριακός 3-9

Κώστας Λαγός

Αθλόπολις: ‘Ραντεβού σε λίγες ημέρες στο γήπεδο!’

Κώστας Λαγός

ΑΟ Αυλίδας: Απέκτησε τον Μ. Δουρμούσογλου

Κώστας Λαγός