Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-22/2)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών σε αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν από 16-22 Φεβρουαρίου, στις κατηγορίες Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ, Γ’ ΕΣΚΑΣΕ καθώς και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Τελεθριακός (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.-Αλεξίου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Δέδες-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Νιάβης-Σακαρέλος-Δανυλοπούλου)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Βελεσιώτη-Παντελή-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Αντωνίου-Παπαδήμου-Παύλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Αστέρας Αλιβερίου (Γεωργίου-Νικολακάκης-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μπελιάς-Εμφιετζής-Μέτσκα)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Δέδες-Μασλατζίδου Αικ.-Χριστόπουλος)

19:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπακλαγής-Χατζησωτηρίου-Νταντή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μπακλαγής-Νταντή)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Εθνικός Λιβαδειάς (Σωτήρχου-Κουρούλης)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μπάνος)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Μπάκα-Ρίζος)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Γ.Σ. Θήβας (Αλεξίου-Θανασούλας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Εμφιετζής-Μέτσκα-Νταντή)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Παντελή-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΧΒΑ (Μπάνος-Τσάλα-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Φάλαρα (Χατζόπουλος-Λούβαρης-Γιαννόπουλος)

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Ακαδημία Ιστιαίας (Γκόλιας-Μπάκας-Κατσιμίχα)

16:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Άτλας Καρπενησίου (Νταλιάνη-Ντουντουρέκας-Κάππας)

20:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κάδμος (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες (Μπάνος-Τσάλα-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Πειραϊκής Ληλάντιο-ΑΓΕ Χαλκίδας Α’ (Θανάσουλας-Χατζησωτηρίου-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Μαλεσίνα (Εμφιετζής-Μέτσκα-Νταντή)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Πετροπούλου-Μασλατζίδης-Χανής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άρης Αμφίκλειας

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς (Μπελιάς-Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Σύλλας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Κάδμος (Μπάκας-Μπάκα)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Γκόλιας-Ρίζος)

 

U-12 ΜΙΝΙ BASKET ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

12:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Ερμής Σχηματαρίου (Σταμπέλου)

 

ΤΡΙΤΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αντωνίου-Παύλου-Παπαδήμου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κάππας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Χριστουγεννιάτικο τουρνουά μπάσκετ στην Αταλάντη!

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (8η αγωνιστική, 23-24/3)

Παναγιώτης Νικολάου

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς 83-88

Παναγιώτης Νικολάου