EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Αίολος Κριεζών 3-0

Οι Κονίστρες νίκησαν 3-0 τον Αίολο Κριεζών, για την έβδομη αγωνιστική του πέμπτου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 ‘Τσάλας Στέλιος’ της ΕΠΣΕ.

Στο τρίτο λεπτό το σκορ άνοιξε ο Κεπενέκος και στο 20′ ο Γεωργικόπουλος διπλασίασε το προβάδισμα των γηπεδούχων. Το σκορ έκλεισε ο Κεπενέκος, σκοράροντας ξανά, ένα λεπτό πριν το τέλος της κανονικής διάρκειας του αγώνα.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Περούλιας.

ΓΚΟΛ: 3′ & 59′ Κεπενέκος, 20′ Γεωργικόπουλος.

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Παύλος Βογιατζής): Φούτρας, Ι. Κωτσής, Πίγκος, Γιέλαβιτς, Κεπενέκος, Γεωργικόπουλος, Μπάκο, Αχμετμπέγιο. (Αντωνίου, Βενιζέλος, Κατσίκας, Μαυρομάτης, Φριγγής, Στάμου, Κατσής).

ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ (Βαγγέλης Ντόβολης): Κατσινής, Καπενής, Αργύρης, Κότσαρης, Μουρίκης, Μπονός, Σταμελιάς, Πάλλη, Κέκης. (Κερασίτης, Σαλλής, Δημολιάνης).

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 1-5

Σαν Σήμερα (18/4/2015): Ταμυναϊκός-Λουκίσια 3-0

Τράπεζα Αίματος ‘Γιάννης Αγριόδημος’: Αισιόδοξα μηνύματα στην πρώτη αιμοδοσία (photos)