EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/2)

Πλήρης αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 3-4 Φεβρουαρίου με αγώνες στις τρεις κατηγορίες ανδρών και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Σπυρόπουλος-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Ντάνος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Χαλκίδας (Νικολιάς-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μώλος (Ζαφείρη-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίολος Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ (Γκαράς)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Ντάνος-Χατζής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Ραμιώτης)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Μυτιληνάκης)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μαλεσίνα (Ζάχος)

14:15 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδης)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μαμασούκα)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ακαδημία Ιστιαίας (Κόλα)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Κόλα)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκαράς)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γαϊτανάρος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε. Καρύστου (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΠΑΠΕΛ (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Γ.Σ. Αυλίδας (Γκογκορώσης-Γκαράς)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χατζής-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Αμάρυνθος (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Χατζής-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-Ληλάντιο (Γαϊτανάρος-Χατζησωτηρίου)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Απόλλων Χαλκίδας (Ζεϊτουνιάν-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Θήβας (Κοτσιμπός-Πλιάτσικας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Ντάνος-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Πλιάτσικας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας (Μασλατζίδης)

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας (Ραμιώτης-Αλεξίου)

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Σύλλας (Ραμιώτης-Αλεξίου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γκαράς)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μαυρομάτι (Κόλα)

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκάνης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Ντάνος)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής-Καλαπόδης)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΠΑΠΕΛ-Γ.Σ. Ιτέας

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ο Φραγκίσκος Αλβέρτης στα Stereabasket Awards 2023!

Παναγιώτης Νικολάου

ΑΕ Ιστιαίας: Ευχαριστήρια ανακοίνωση για τον Χρ. Ζιούγρα

Κώστας Λαγός

Κ14 ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα αγώνων (21-22/10)

Κώστας Λαγός