Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 20/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 21/1.

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

ΠΓΑΟ Χαλκίδας-Οδυσσέας Μοσχάτου 0-4

Α’ ΕΠΣΕ

Προποντίδα-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Ελλήσποντος-Σταυρός 0-0

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα 0-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Παραλίας-ΠΑΟ Πολιτικών 3-0

Πισσώνας-Κεραυνός Χαλκίδας 0-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος 1-1

Δύστος-Ερμήλιος 2-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες 1-3

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιοι Ανάργυροι-Αφράτι 0-1

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία/Πανηλιακός/Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ολυμπιακός Λίμνης-Μαντούδι/Ακράτητος Κεχριών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Αρτάκης-Κάνηθος/Τίγρεις 2-1

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλίδα-Λήλας Βασιλικού 1-2

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ληλάντιο 0-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αμαρυνθιακός-Δόξα Διρφύων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αριστοτέλειος-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

Ολυμπιακός Χαλκίδας/Νεάπολη-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 3-2

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταμυναί-Ατρόμητος Αλιβερίου 4-2

Κονίστρες-Άτλαντας Κύμης 1-1

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος 8-0

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-Ολυμπιακός Λίμνης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας 7-0

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αρτάκη-Θεσπρωτός (γήπεδο Δημοτικό Αρτάκης, Κασίδης (Αθηνών)/Ρούσσος (Αθηνών)-Ζιώγας (Αθηνών), παρατηρητής: Πουγκακιώτης (Φθιώτιδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.15 μ.μ.

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αιδηψού, Τουλούμης/Πριόνας-Ιωάννου Α.)

Δροσιά-Μαρμάρι (γήπεδο Δροσιάς, Παπακυριάκος/Παλούμπης-Τσόγιας)

Κάρυστος-Ταμυναϊκός (γήπεδο Καρύστου, Κηρύκος/Τζότζολης-Ρούσσης)

Ιστιαία-Λουκίσια 3-0 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Μαντούδι 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Καστέλλα-Πανηλιακός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Ντούρας/Παππάς-Μπακατσέλος)

Ερμής Πηλίου-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πηλίου, Κασομούλης/Σέρρας-Γεωργαράς)

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος (γήπεδο Αρτεμησίου, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Καραβά)

Καθενοί-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Στύρα-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Στύρων, Δανιηλίδης/Δούκας-Γκρίτζας)

ΠΑΟ Κανήθου-Μονόδρυ (γήπεδο Κανήθου, Κωνστάντιος/Κελεπούρης-Σπανός)

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι (γήπεδο Γυμνού, Κούκουρα/Δάλλας-Ιωάννου Μ.)

Καλοχώρι/Παντείχι-Μεσσοποταμία 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.15 π.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11.30 π.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

12.30 μ.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Ακράτητος Κεχριών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ερμήλιος Β-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Δροσιάς, Παπακυριάκος/Τσόπας-Παλούμπης)

11.30 π.μ.

Ακαδημία Ψαχνών-Έραπος (γήπεδο , Κοντογιαννίδης/Ντούρας-Δασκαλόπουλος)

Ρομαϊκός-Μέσσαπος 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σοφίου/Ρουμπής-Νικολάου Σ.)

3.15 μ.μ.

Ληλάντιο-Προποντίδα Β (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ρουμπής/Σοφίου-Νικολάου Σ.)

Ανάποδος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Πόγκας/Κοντογιαννίδης-Περιβολάρης)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Κόσκινα-Ταμυναί (γήπεδο Κοσκίνων, Τζοτζολης/Κηρύκος-Ρούσσης)

11.30 π.μ.

Κριεζά-Κονίστρες (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης/Δούκας-Γκρίτζας)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αυλωναρίου, Βελέντζας/Νέγρης-Ακριώτης)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κάρυστος Β (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Δάλλας/Κούκουρσ-Ιωάννου Μ.)

3.15 μ.μ.

Κύμη-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Μονοδρίου, Βελέντζας/Νέγρης-Ακριώτης)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9.30 π.μ.

Αθλόπολις-Ερμήλιος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κασομούλης)

11 π.μ.

Προποντίδα-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Βούρκου, Μπούρικας)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αυλίδα-Δόξα Διρφύων (γήπεδο Βαθέος, Κασομούλης)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΣΕ: Ορισμός παρατηρητών διαιτησίας (22-23/4)

Κώστας Λαγός

Το γκολ-ποίημα από τη… σέντρα του Ι. Μπιμπάι, που ‘σφράγισε’ τον θρίαμβο! (video)

Δημήτρης Μαυρούτσικος

Σαν Σήμερα (12/2/2011): Αρτάκη-Δόξα Προκοπίου 2-1

eviasports