Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21/1)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 20-21 Ιανουαρίου με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Α.Ε. Καρύστου (Μάγκος-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Αντωνίου-Παπαδήμου-Παύλου)

17:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος (Κάζας-Μασλατζίδης-Δανυλοπούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Νταλιάνη-Κάππας-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Αμάρυνθος (Παντελή-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Γ.Σ. Αυλίδας (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Φάλαρα (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ.Καρυστίας (Γεωργίου-Εμφιετζής-Μέτσκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-ΠΑΠΕΛ (Χατζησωτηρίου-Βελεσιώτη-Παντελή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Κατρακάζος-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (1ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Λούβαρης-Δανυλοπούλου)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Μαυρομάτι (Μπελιάς-Χανής)

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κιούσης) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Πετροπούλου-Τριανταφύλλου)

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Κουρούλης-Μπένιας)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κονίστρες (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

16:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Θανασούλας-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αλίαρτος (Αντωνίου-Παύλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Μώλος (Κάππας-Δανυλοπούλου-Κάζας)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΑΠΣ Λαμίας (Κατσιμίχα-Γκόλιας-Μπάκας)

16:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Μοσχόπουλος-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

18:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Μοσχόπουλος-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ο. Κύμης (Γεωργιάδου-Μπάνος-Κιούσης)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Δόξα Ψαχνών (Τσάλα-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

19:00 Κλειστό Αυλίδας Ερέτρια-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μέτσκα-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Άρης Βελουχιώτης (Καλαντζής-Γιαννόπουλος-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Καλαντζής-Γιαννόπουλος-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μαυρομάτι (Κάππας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Γαβριήλ Ελ.-Γαβριήλ Ειλ.-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Αστέρας Αλιβερίου (Σταμπέλου-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Κατσιμίχα-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ (U-15)-ΕΣΚΑ (U-15) (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ (U-16)-ΕΣΚΑ (U-16) (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΕΣΚΑΣΕ (U-16)-ΕΣΚΑ (U-16) (Γαβριήλ Ελ.-Παντελή-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Πρωτέας Λαμίας (Χριστόπουλος-Αλεξίου) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Εμφιετζής-Χανής)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίαντας Αυλίδας (Χατζησωτηρίου-Θάνος)

 

ΜΙΝΙ BASKET

10:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Θήβας (Δανυλοπούλου)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΓΣ Στύρων-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ 64-24

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Η κλήρωση της δεύτερης φάσης

Παναγιώτης Νικολάου

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής-27/3)

Παναγιώτης Νικολάου