EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (20-21/1)

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 20-21/1 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Κυριακή 21/1

10.15 π.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Ιωάννου Α./Τουλούμης-Πριόνας)

11.30 π.μ.

Ευβοϊκός Γουβών-Ταξιάρχης (γήπεδο Αρτεμησίου, Λιαγκάκης/Σιαπλαούρας-Καραβά)

12.30 μ.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Τουλούμης/Πριόνας-Ιωάννου Α.)

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Κυριακή 21/1

11 π.μ.

Ερμήλιος Β-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Δροσιάς, Παπακυριάκος/Τσόπας-Παλούμπης)

11.30 π.μ.

Ακαδημία Ψαχνών-Έραπος (γήπεδο Ψαχνών, Κοντογιαννίδης/Ντούρας-Δασκαλόπουλος)

Ρομαϊκός-Μέσσαπος 3-0 α.α.

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Σάββατο 20/1-3.15 μ.μ.

Άγιοι Ανάργυροι-Αφράτι (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Πόγκας/Ρουμπής-Πασχαλίδης)

Κυριακή 21/1

11.30 π.μ.

Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σοφίου/Ρουμπής-Νικολάου Σ.)

3.15 μ.μ.

Ληλάντιο-Προποντίδα Β (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Ρουμπής/Σοφίου-Νικολάου Σ.)

Ανάποδος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Πόγκας/Κοντογιαννίδης-Περιβολάρης)

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Κυριακή 21/1

11 π.μ.

Κόσκινα-Ταμυναί (γήπεδο Κοσκίνων, Τζοτζολης/Κηρύκος-Ρούσσης)

11.30 π.μ.

Κριεζά-Κονίστρες (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης/Δούκας-Γκρίτζας)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αυλωναρίου, Βελέντζας/Νέγρης-Ακριώτης)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κάρυστος Β (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Δάλλας/Κούκουρσ-Ιωάννου Μ.)

3.15 μ.μ.

Κύμη-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Μονοδρίου, Βελέντζας/Νέγρης-Ακριώτης)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (9/5/2019)

eviasports

Την Κυριακή 9 Οκτωβρίου το μνημόσυνο του Γ. Τσομάκα στο Μονόδρυ

Παναγιώτης Νικολάου

ΕΠΣΕ: Ποινολόγιο ποδοσφαιριστών (14-15/10)

Κώστας Λαγός