EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Σκόρερς (14/1)

Οι σκόρερς στον νότιο όμιλο της Β’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή της δέκατης τρίτης αγωνιστικής, στις 13-14/1.

14 ΓΚΟΛ

Ν. Μαστροκώστας (Λήλας Βασιλικού), Τρεπεκλής (Λήλας Βασιλικού).

10 ΓΚΟΛ

Γ. Μαστροκώστας (Δύστος).

9 ΓΚΟΛ

Ν. Παναγιώτου (Λήλας Βασιλικού).

8 ΓΚΟΛ

Μπασούκος (Αυλωνάρι), Πάσχος (Δύστος), Θ. Μπασινάς (Ερμήλιος).

 7 ΓΚΟΛ

Κατσούλας (Αυλωνάρι), Παπίλας (Αυλωνάρι), Γ. Κοτρόζος (Μονόδρυ), Περουτσέας (Στύρα).

6 ΓΚΟΛ

Π. Ηλίας (Δύστος), Αναγνώστου (Μιαούλης Φύλλων), Καρλής (Νηλέας Νεοχωρίου).

5 ΓΚΟΛ

Γ. Παναγιώτου (Ζάρακες), Ι. Αποστόλου (Λήλας Βασιλικού), Κοκκάλας (Όλυμπος Γυμνού), Δ. Ντούρμας (Όλυμπος Γυμνού).

4 ΓΚΟΛ

Γκιούλι (Αυλωνάρι), Τσιάκος (Αυλωνάρι), Γεωργιάδης (Ερμήλιος), Καρατζής (Μιαούλης Φύλλων), Σπανός (Νηλέας Νεοχωρίου), Α. Τσούμαρης (Όλυμπος Γυμνού), Λουιζινίδης (ΠΑΟ Κανήθου), Β. Ντούνης (Στύρα).

3 ΓΚΟΛ

Τ. Μαστροκώστας (Αυλωνάρι), Κουσερής (Λήλας Βασιλικού), Κρέζ. Φεϊζόλλι (Μεσσοποταμία), Μακρής (Μιαούλης Φύλλων), Ρουμπής (Μιαούλης Φύλλων), Α. Παπακωνσταντίνου (Νηλέας Νεοχωρίου), Κοβός (Όλυμπος Γυμνού), Μπαλίου (ΠΑΟ Κανήθου), Ι. Ξανθούλης (Σκύρος), Άν. Αλιάι (Στύρα).

2 ΓΚΟΛ

Στουραΐτης (Δύστος), Αντωνίου (Ερμήλιος), Βοϊλάκης (Ερμήλιος), Ν. Παναγιώτου (Ζάρακες), Θ. Σπανός (Ζάρακες), Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού), Β. Γκούμας (Λήλας Βασιλικού), Κωνσταντόπουλος (Λήλας Βασιλικού), Σαμαρτζής (Λήλας Βασιλικού), Θέμ. Μαρτσούκος (Μονόδρυ), Τάγκας (Νηλέας Νεοχωρίου), Ν. Σακκής (Όλυμπος Γυμνού), Ζυρούκου (ΠΑΟ Κανήθου), Καθαροσπόρης (ΠΑΟ Κανήθου), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Ξιφαράς (ΠΑΟ Κανήθου).

1 ΓΚΟΛ

Παππάς (Αυλωνάρι), Αντωνόπουλος (Ερμήλιος), Άγ. Καλαμαράς (Ερμήλιος), Μαρίνης (Ερμήλιος), Κ. Μπουρνάζος (Ερμήλιος), Τρίκκας (Ερμήλιος), Δελής (Ζάρακες), Ελευθερίου (Ζάρακες), Ι. Ηλίας (Ζάρακες), Κέλλης (Ζάρακες), Μαντασάς (Ζάρακες), Ντόιμας (Ζάρακες), Αλαφάκης (Λήλας Βασιλικού), Κατσαούνης (Λήλας Βασιλικού), Μανικιώτης (Λήλας Βασιλικού), Μολές (Λήλας Βασιλικού), Α. Επιτροπάκης (Μεσσοποταμία), Παύλου (Μεσσοποταμία), Γ. Καρβελάς (Μιαούλης Φύλλων), Ντεγιάννης (Μιαούλης Φύλλων), Α. Σελαμάι (Μιαούλης Φύλλων), Γιώρ. Αντωνίου (Μονόδρυ), Καλογρίδης (Μονόδρυ), Κέκης (Νηλέας Νεοχωρίου), Γ. Κότσαρης (Νηλέας Νεοχωρίου), Ρουμπής (Νηλέας Νεοχωρίου), Βλάχος (Όλυμπος Γυμνού), Μακρής (Όλυμπος Γυμνού), Μπαρώτας (Όλυμπος Γυμνού), Σμπιλήρης (Όλυμπος Γυμνού), Στρατής (Όλυμπος Γυμνού), Τουλούμης (Όλυμπος Γυμνού), Σούλκα (ΠΑΟ Κανήθου), Αναστασίου (Σκύρος), Ν. Ευσταθίου (Σκύρος), Α. Μανωλάκης (Σκύρος), Μοσχούδης (Σκύρος), Δ. Παναγιώτου (Σκύρος), Τσελεπής (Σκύρος), Β. Δήμου (Στύρα), Πλίτσης (Στύρα), Τζωρτζής (Στύρα).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΓΣ Νεάπολης: Πρώτος σ’ όλες τις κατηγορίες στα διασυλλογικά σε Αν. Αττική-Βοιωτία-Εύβοια

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Άρης Αγίου Ιωάννη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου 0-3

Κώστας Λαγός

ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ: Νοέμβριος 2019

eviasports