EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Σκόρερς (14/1)

Οι σκόρερς στον βόρειο όμιλο της Β’ ΕΠΣΕ μετά τη διεξαγωγή της δέκατης τρίτης αγωνιστικής, στις 13-14/1.

13 ΓΚΟΛ

Λαλανίτης (Καθενοί).

11 ΓΚΟΛ

Σκούρος (Κύζικος Αρτάκης).

9 ΓΚΟΛ

Γ. Σπύρου (Κύζικος Αρτάκης).

8 ΓΚΟΛ

Χατζηαθανασίου (Αρτεμησιακός), Χ. Γαβριήλ (Ερμής Πηλίου).

7 ΓΚΟΛ

Κούκουρας (Καθενοί).

6 ΓΚΟΛ

Λεοντάρης (Κεραυνός Χαλκίδας), Δ. Σπύρου (Κύζικος Αρτάκης).

5 ΓΚΟΛ

Στρατής (ΑΕ Χαλκίδας), Α. Τάφα (Απόλλων Παραλίας).

4 ΓΚΟΛ

Κονόμι (ΑΕ Χαλκίδας), Α. Γοργομάτης (Ατρόμητος Βασιλικών), Στεργίου (Ατρόμητος Βασιλικών), Β. Αλεξίου (Κήρινθος), Καλαμιώτης (Κύζικος Αρτάκης).

3 ΓΚΟΛ

Δεληγιάννης (Απόλλων Παραλίας), Λαδογιάννης (Ατρόμητος Βασιλικών), Δ. Παπαγεωργίου (Ερμής Πηλίου), Αρβανάκος (Καθενοί), Μπλατσιώτης (Καθενοί), Γ. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Κουζούλογλου (Κεραυνός Χαλκίδας), Τοκατλίδης (Κύζικος Αρτάκης), Μπανάσιος (Κύζικος Αρτάκης), Πουταχίδης (Πανηλιακός), Δ. Ορφανός (ΠΑΟ Πολιτικών), Ι. Τζαφέρος (Πισσώνας).

2 ΓΚΟΛ

Τσάλλας (ΑΕ Χαλκίδας), Αρακύνθιος (Απόλλων Παραλίας), Βρούβας (Απόλλων Παραλίας), Νταμπαλέτσιος (Απόλλων Παραλίας), Ε. Κρυσταλόγιαννης (Ατρόμητος Βασιλικών), Δημάκος (Ερμής Πηλίου), Σαμπάνης (Καθενοί), Αλάμαρας (Καστέλλα), Βλάσσης (Καστέλλα), Κίτρας (Καστέλλα), Μ. Αποστόλου (Κεραυνός Χαλκίδας), Ισάκ (Κεραυνός Χαλκίδας), Ι.Β. Θαλασσινός (Κήρινθος), Ισαλλάρι (Κήρινθος), Κοίλιαρης (Κύζικος Αρτάκης), Αγγελόπουλος (Πανηλιακός), Παπασταμούλος (Πανηλιακός), Ζαμπός (ΠΑΟ Πολιτικών), Καρατζάς (ΠΑΟ Πολιτικών), Φωτεινός (ΠΑΟ Πολιτικών), Γρίβας (Πισσώνας), Συνοδάκης (Πισσώνας), Τσαλμάς (Πισσώνας), Τσούρτης (Πισσώνας).

1 ΓΚΟΛ

Τριανταφύλλου (ΑΕ Χαλκίδας), Γ. Χασάνδρας (ΑΕ Χαλκίδας), Καρύδας (Απόλλων Παραλίας), Μπάρο (Απόλλων Παραλίας), Τζεμός (Απόλλων Παραλίας), Χορευτής (Απόλλων Παραλίας), Βασιλικιώτης (Αρτεμησιακός), Καπόλος (Αρτεμησιακός), Kούγκι (Αρτεμησιακός), Γιαννακάρας (Ατρόμητος Βασιλικών), Γ. Περήφανος (Ατρόμητος Βασιλικών), Πολίτης (Ατρόμητος Βασιλικών), Δ. Σελίμης (Ατρόμητος Βασιλικών), Τσιβίκας (Ατρόμητος Βασιλικών), Δανέλης (Ερμής Πηλίου), Σεχάι (Ερμής Πηλίου), Τσιπτσής (Ερμής Πηλίου), Χρυσικός (Ερμής Πηλίου), Ζαφείρης (Καθενοί), Καμαριώτης (Καθενοί), Μαύρος (Καστέλλα), Σίμος (Καστέλλα), Ισαλλάρι (Κεραυνός Χαλκίδας), Καλέντζης (Κεραυνός Χαλκίδας), Τ. Καρκαλής (Κεραυνός Χαλκίδας), Κουβατσίδης (Κεραυνός Χαλκίδας), Μπόκαρης (Κεραυνός Χαλκίδας), Σμυρνής (Κεραυνός Χαλκίδας), Σ. Στεργίου (Κεραυνός Χαλκίδας), Καρίτσι (Κήρινθος), Αδαμόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Π. Αποστόλου (Κύζικος Αρτάκης), Ντρέκης (Κύζικος Αρτάκης), Ρωμιόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Νεανίδης (Πανηλιακός), Παπανδρέου (Πανηλιακός), Βότσης (ΠΑΟ Πολιτικών), Α. Βούλγαρης (ΠΑΟ Πολιτικών), Θέμελης (ΠΑΟ Πολιτικών), Ξυνογαλάς (ΠΑΟ Πολιτικών), Παντελάκης (Πισσώνας), Ραβανός (Πισσώνας), Χρυσός (Πισσώνας).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΠΣΕ: Πρόσκληση στα σωματεία για τα πρωταθλήματα υποδομής

Κώστας Λαγός

ΜΙΚΤΕΣ ΕΣΚΑΣΕ: Προπόνηση τη Δευτέρα στο Μαρτίνο. Τα ονόματα όσων κλήθηκαν

Παναγιώτης Νικολάου

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα 5-2

Κώστας Λαγός