Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-14/1)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 13-14 Ιανουαρίου, με αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.-Δανυλοπούλου)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάνος-Κιούσης-Νταντή)

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακός (Παπαδήμου-Ντόσκουρης-Παύλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντουρντουρέκας-Γκόλιας-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου-Νταντή)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

20:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Γαβριήλ Ελ.-Κατρακάζος-Γαβριήλ Ειλ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αναγέννηση Λαμίας (Καλαντζής-Νιάβης-Δανυλοπούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ληλάντιο (Χατζησωτηρίου-Μέτσκα-Νικολακάκης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΓΕ Χαλκίδας Α’ (Μπακλαγής-Γεωργίου-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπελιάς-Παντελή-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Πρωτέας Λαμίας (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.-Δανυλοπούλου)

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

12:45 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μπούκαλη (Θανασούλας-Μάγκος-Αλεξίου) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντουρντουρέκας-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Άρης Θήβας (Χατζησωτηρίου-Μέτσκα-Νικολακάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς (Νταλιάνη-Κάππας)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

11:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Καλαντζής)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Κάζας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Βελεσιώτη-Χανής)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Θήβας (Νταλιάνη-Κάππας)

 

MINI BASKET ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Ε. Καρύστου (Χανής)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Κονίστρες (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΠΑΠΕΛ (Μέτσκα-Μασλατζίδης-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κάδμος (Μοσχόπουλος-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου (Πέτκοβα-Χανής-Νταντή)

15:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Άρης Θήβας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.)

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Σωτηρλάρης-Παντελή-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αναγέννηση Λαμίας (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Γεωργίου-Μάγκος-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Άρης Αμφίκλειας (Αλεξίου-Ντόσκουρης-Παύλου)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Εθνικός Λιβαδειάς (Κάζας-Νιάβης-Δανυλοπουλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πετροπούλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Ρίζος-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ερμής Σχηματαρίου (Μασλατζίδου Αικ.-Χριστόπουλος-Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ρίζος-Κατσιμίχα)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Μπελιάς-Κατρακάζος)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γεωργίου-Μάγκος)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΓΓΑ: Εκτός πρωταθλημάτων & γηπέδων τα σωματεία που δεν είναι ενταγμένα στο ‘μητρώο’

eviasports

Stereabasket Awards 2023: Υψηλοί προσκεκλημένοι και δυνατά μηνύματα! (photos+videos)

Παναγιώτης Νικολάου

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου 36-52

Παναγιώτης Νικολάου