EVIASPORTS ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-7/1)

Με πλήρη αγωνιστική δράση ξεκινάει το 2024, καθώς η πρώτη εβδομάδα του νέου έτους περιλαμβάνει αγώνες σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 4 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μπούκαλη

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Αναγέννηση Λαμίας

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας

 

U-12 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Θήβας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΓΑΣ Άμφισσας

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κάδμος

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Κονίστρες

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

13:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ακαδημία Ιστιαίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

14:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Σύλλας Αιδηψού

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Κονίστρες

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΓΑΣ Βασιλικού

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας

19:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Πρωτέας Λαμίας

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Αμφίκλειας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-ΠΑΠΕΛ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαυροματίου-Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Έσπερος Λαμίας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Εθνικός Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

 

ΜΙΝΙ BASKET 

11:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ερμής Σχηματαρίου

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Ερμής Σχηματαρίου

16:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αν. Μαντουδίου: Ολοκλήρωσε την προετοιμασία, ενόψει Σταυρού (photos)

Κώστας Λαγός

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες & σκόρερς (11-12/12)

Παναγιώτης Νικολάου

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ 53-46

Παναγιώτης Νικολάου