EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (23/12)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της δέκατης τέταρτης αγωνιστικής στις 23/12.

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα 0-3 α.α.

Προποντίδα-Αιδηψός 3-1

Ιστιαία-ΑΟ Χαλκίς 0-0

Δροσιά-Αμαρυνθιακός 0-3

Κάρυστος-Λουκίσια 5-1

Ελλήσποντος-Μαρμάρι 0-1

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 2-2

Μαντούδι-Σταυρός 3-1

2η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Προποντίδα 0-3

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός 6-0

Λουκίσια-Ιστιαία 0-4

Μαρμάρι-Δροσιά 0-1

Ταμυναϊκός-Κάρυστος 2-2

Σταυρός-Ελλήσποντος 1-0

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας 2-0

Μαντούδι-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

3η αγωνιστική

Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς 6-0

Προποντίδα-Λουκίσια 9-0

Αιδηψός-Μαρμάρι 4-0

Ιστιαία-Ταμυναϊκός 0-5

Δροσιά-Σταυρός 0-0

Κάρυστος-Μακρυκάπα 0-0

Ελλήσποντος-Μαντούδι 2-1

Ηρακλής Ψαχνών-Απόλλων Ερέτριας 0-3 α.α.

4η αγωνιστική

Λουκίσια-Αμαρυνθιακός 0-10

Μαρμάρι-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Ταμυναϊκός-Προποντίδα 3-2

Σταυρός-Αιδηψός 1-0

Μακρυκάπα-Ιστιαία 6-1

Μαντούδι-Δροσιά 0-1

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος 1-1

Ελλήσποντος-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

5η αγωνιστική

Μαρμάρι-Λουκίσια 9-1

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 1-0

ΑΟ Χαλκίς-Σταυρός 2-2

Προποντίδα-Μακρυκάπα 4-1

Αιδηψός-Μαντούδι 2-0

Ιστιαία-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 2-1

Ηρακλής Ψαχνών-Κάρυστος 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Μαρμάρι 1-0

Σταυρός-Λουκίσια 3-0 α.α.

Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός 0-2

Μαντούδι-ΑΟ Χαλκίς 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Προποντίδα 5-2

Ελλήσποντος-Αιδηψός 2-1

Κάρυστος-Ιστιαία 3-1

Δροσιά-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

7η αγωνιστική

Σταυρός-Ταμυναϊκός 0-0

Μαρμάρι-Μακρυκάπα 2-1

Λουκίσια-Μαντούδι 0-3 α.α.

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 6-0

ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος 1-2

Προποντίδα-Κάρυστος 1-0

Αιδηψός-Δροσιά 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-Ιστιαία 0-3 α.α.

8η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Σταυρός 2-0

Μαντούδι-Ταμυναϊκός 1-3

Απόλλων Ερέτριας-Μαρμάρι 0-0

Ελλήσποντος-Λουκίσια 3-0 α.α.

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός 1-2

Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Ιστιαία-Προποντίδα 1-2

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

9η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Μαντούδι 2-2

Σταυρός-Απόλλων Ερέτριας 2-1

Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος 0-0

Μαρμάρι-Κάρυστος 3-0

Λουκίσια-Δροσιά 0-3 α.α.

Αμαρυνθιακός-Ιστιαία 2-1

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός 3-6

Ηρακλής Ψαχνών-Προποντίδα 0-3 α.α.

10η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Μαντούδι 3-1

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 2-1

Κάρυστος-Σταυρός 1-1

Δροσιά-Ταμυναϊκός 2-3

Ιστιαία-Μαρμάρι 1-1

Αιδηψός-Λουκίσια 3-0 α.α.

Προποντίδα-Αμαρυνθιακός 0-6

ΑΟ Χαλκίς-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

11η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 2-2

Μαντούδι-Κάρυστος 1-1

Μακρυκάπα-Δροσιά 2-1

Σταυρός-Ιστιαία 4-1

Ταμυναϊκός-Αιδηψός 1-0

Μαρμάρι-Προποντίδα 1-3

Λουκίσια-ΑΟ Χαλκίς 0-3 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Αμαρυνθιακός 0-3 α.α.

12η αγωνιστική

Κάρυστος-Ελλήσποντος 1-0

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 0-0

Ιστιαία-Μαντούδι 0-0

Αιδηψός-Μακρυκάπα 1-2

Προποντίδα-Σταυρός 0-1

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός 0-0

Αμαρυνθιακός-Μαρμάρι 5-0

Λουκίσια-Ηρακλής Ψαχνών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

13η αγωνιστική

Κάρυστος-Δροσιά 1-0

Ελλήσποντος-Ιστιαία 2-3

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός 0-2

Μαντούδι-Προποντίδα 1-3

Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σταυρός-Αμαρυνθιακός 0-7

Ταμυναϊκός-Λουκίσια 3-0 α.α.

Ηρακλής Ψαχνών-Μαρμάρι 0-3 α.α.

14η αγωνιστική

Ιστιαία-Δροσιά 2-1

Αιδηψός-Κάρυστος 0-3

Προποντίδα-Ελλήσποντος 2-2

ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας 1-1

Αμαρυνθιακός-Μαντούδι 6-0

Λουκίσια-Μακρυκάπα 0-3 α.α.

Μαρμάρι-Σταυρός 0-1

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών 3-0 α.α.

  1. Αμαρυνθιακός 42
  2. Ταμυναϊκός 29
  3. Προποντίδα 28
  4. Σταυρός 25
  5. Μακρυκάπα 23
  6. Κάρυστος 23
  7. Ελλήσποντος 21
  8. Αιδηψός 21
  9. Μαρμάρι 18
  10. Δροσιά 18
  11. Ιστιαία 18
  12. Απόλλων Ερέτριας 15
  13. Μαντούδι 15
  14. ΑΟ Χαλκίς 12
  15. Ηρακλής Ψαχνών -15
  16. Λουκίσια -15

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (15η, 7/1)

Δροσιά-Προποντίδα

Κάρυστος-ΑΟ Χαλκίς

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός

Απόλλων Ερέτριας-Λουκίσια

Μαντούδι-Μαρμάρι

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός

Ηρακλής Ψαχνών-Σταυρός

Ιστιαία-Αιδηψός

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΜΙΚΤΕΣ ΕΣΚΑΣΕ: Ξεκινάει η β’ φάση του αναπτυξιακού. Οι παίκτες-τριες που κλήθηκαν!

Παναγιώτης Νικολάου

Όταν η Αρσεναλ ζήτησε επανάληψη αγώνα επειδή… έκλεψε!

koubanezos.gr

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (19/2)

Κώστας Λαγός