EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-29/12)

Με εξ αναβολής αγώνες κατά κύριο λόγο, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ στο διάστημα των εορτών, με το πρόγραμμα και τους διαιτητές να έχει ως εξής:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Ζαφείρη Μ.-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Τσάλας Γ.-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Χριστοδούλου)

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Χριστοδούλου-Κόλα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γαϊτανάρος-Χατζησωτηρίου)

 

U-13 ΑΓΟΡΙΩΝ 

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Χατζής)

12:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ (Χατζής)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ραμιώτης)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Άρης Αμφίκλειας (Ζάχος)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Κόλα)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Τελεθριακός (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίαντας Αυλίδας (Χριστοδούλου)

 

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαπόδης-Καλαμισδράκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίας Αλιβερίου (Καλαπόδης)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Ζαφείρη)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 46-61

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Ληλάντιο-Ανάποδος 0-1

Προγνωστικά Κυριακής. Διπλή πρεμιέρα στο Μονπελιέ.

koubanezos.gr