Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 9/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 10/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας 0-0

Ιστιαία-Μαντούδι 0-0

Προποντίδα-Σταυρός 0-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας 0-3

Πανηλιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 1-1

ΑΕ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας 1-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αυλωνάρι-Σκύρος 3-1

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου 6-1

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού 2-3

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ψαχνών-ΟΠΑ/Αιδηψός 0-2

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνηθος Β-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 0-3

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Λίμνης-Ωρεοί ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Αυλίδα 1-0

Δόξα Διρφύων-Ακαδημία Αρτάκης 2-5

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ερμήλιος 1-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα-Ακαδημία Ψαχνών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αρτάκη-Λήλας Βασιλικού 2-1

Ληλάντιο-Νεάπολη 5-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Τίγρεις-Ακαδημία Ερέτριας 3-1

Αριστοτέλειος-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-1

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άτλαντας Κύμης-Κονίστρες 1-1

Στύρα/Μαρμάρι-Ατρόμητος Αλιβερίου/Αυλωνάρι 2-1

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος 3-0

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο/Χαλκίς-Τίγρεις Β 2-5

Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ακαδημία Ερέτριας Β 3-1

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

ΠΓΑΟ Χαλκίδας-ΠΑΣ Αθηνών (γήπεδο Βούρκου, Βουδούρης (Ανατολικής Αττικής)/Μαραγκού (Ανατολικής Αττικής)-Ζορμπαλάς (Ανατολικής Αττικής))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αστέρας Σταυρού-Αρτάκη (γήπεδο Σταυρού (Φθιώτιδας), Πέτσας (Τρικάλων)/Λεωνίδας (Τρικάλων)-Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων), παρατηρητής: Στάθης (Καρδίτσας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Κάρυστος-Ελλήσποντος (γήπεδο Λαμψάκου, Βελέντζας/Τζότζολης-Σέρρας)

Αιδηψός-Μακρυκάπα (γήπεδο Αιδηψού, Κούκουρα/Σοφίου-Λιαγκάκης)

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Τουλούμης/Κωνστάντιος-Παππάς)

Αμαρυνθιακός-Μαρμάρι (γήπεδο Αμαρύνθου, Ντούρας/Πασχαλίδης-Καραδήμος)

Λουκίσια-Ηρακλής Ψαχνών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Κήρινθος (γήπεδο Ενωσιακό, Ιωάννου Α./Γεωργαράς-Γκρίτζας)

Αρτεμησιακος-Καθενοί (γήπεδο Αρτεμησίου, Κασομούλης/Ρούσσης-Καραβά)

Καστέλλα-Πισσώνας (γήπεδο Καστέλλας, Γκάτσος, Ρουμπής-Ιωάννου Μ.)

Ερμής Πηλίου-Δόξα Προκοπίου 3-0 α.α.

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ζάρακες-Μεσσοποταμία (γήπεδο Ζαράκων, Πόγκας/Ιωάννου Ι.-Δούκας)

Ερμήλιος-Στύρα (γήπεδο Δροσιάς, Κηρύκος/Νέγρης-Μπούρικας)

Μονόδρυ-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Μονοδρίου, Παπακυριάκος/Δάλλας-Ακριώτης)

ΠΑΟ Κανήθου-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Προποντίδα Β-Ανάποδος (γήπεδο Βούρκου, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Γκρίτζας)

Ληλάντιο-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Δανιηλίδης/Καραδήμος-Δασκαλόπουλος)

12 μ.μ.

Αθλόπολις-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας/Νικολάου Σ.-Νέγρης)

3 μ.μ.

Άγιοι Ανάργυροι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Κοντογιαννίδης/Ντόβολης Ε.-Τσόπας)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αιγέας Πετριών-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Πόγκας/Ιωάννου Ι.-Δούκας)

Κύμη-Ταμυναί (γήπεδο Μονοδρίου, Δάλλας/Παπακυριάκος-Ακριώτης)

11.30 π.μ.

Άγιος Λουκάς-Κριεζά (γήπεδο Αγίου Λουκά, Σιαπλαούρας/Κελεπούρης-Περούλιας)

Κάρυστος Β-Κόσκινα (γήπεδο Καρύστου, Τζότζολης/Βελέντζας-Σέρρας)

3 μ.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κονίστρες (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Σιαπλαούρας/Κελεπούρης-Περούλιας)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Αλάτσατα/Αθλόπολις-Ερμήλιος Β (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοντογιαννίδης)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Δ. Κουπτσίδης: ‘Θα μπορούσαν να γίνουν πρωταθλήματα ενός γύρου στα τοπικά’

eviasports

Θ. Μιχελής: Ακόμη ένα βήμα προς τη Super League 2! (video)

Κώστας Λαγός

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία 3-2

Κώστας Λαγός