Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10/12)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το Σαββατοκύριακο 9-10 Δεκεμβρίου με αγώνες σε Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Κουρούλης)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Άρης Θήβας (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου Αικ.)

15:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Α.Ε. Καρύστου (Νιάβης-Σακαρέλος-Δανυλοπούλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Άμφισσας (Νταντή-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Παπαδήμου-Αντωνίου-Δρίβα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Τελεθριακός (Γιαννόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Σωτηρλάρης-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ληλάντιο (Νικολακάκης-Νταντή-Τριανταφύλλου)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Παντελή)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Σωτηρλάρης-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Τσάπατος-Γεωργίου-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Τσάπατος)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-13

12:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ.)

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Ακαδημία Ιστιαίας (Δρίβα-Αντωνίου)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Μπάνος-Κιούσης)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Παντελή)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Δρίβα-Παπαδήμου)

 

MINI BASKET ΑΓΟΡΙΩΝ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γεωργίου)

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Γ.Σ. Θηβών (Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ (Βελεσιώτη-Παντελή-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γεωργίου-Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μέτσκα-Χανής-Μάγκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας (Μοσχόπουλος-Γιαννόπουλος-Αμαγνώστου)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άρης Αμφίκλειας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

19:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Δανυλοπούλου-Νιάβης-Σακαρέλος)

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Μοσχόπουλος-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Εθνικός Λιβαδειάς (Αντωνίου-Δρίβα-Παύλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Σωτηρλάρης-Κατρακάζος-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας-Μπάκας)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα (Βελεσιώτη-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Σακαρέλος-Δανυλοπούλου-Νιάβης)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Αντωνίου-Παύλος-Ντόσκουρης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Γεωργίου-Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίας Αλιβερίου (Ντουρντουρέκας-Χατζηπαναγιώτου-Μπάκας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Αλεξίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Χριστόπουλος)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας-Μπάκας)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U-13

11:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Δέδες-Λούβαρης)

 

ΜΙΝΙ BASKET 

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλα)

 

ΜΙΝΙ BASKET ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Ερμής Σχηματαρίου (Κιούσης)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΓΣ Στύρων-ΧΒΑ 81-42

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (10/6/2022)

eviasports

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Δόξα Δίρφ./Μεσσ.-Α.Ο. Κύμης 51-43

Παναγιώτης Νικολάου