EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12/11)

Με αγωνιστική δράση στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, στη Β’ κατηγορία (β’ όμιλος), αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το τριήμερο 10-12 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κάδμος

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Λοκρός

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

13:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Απόλλων Χαλκίδας

12:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Τελεθριακός

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μώλος

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Λαμίας

17:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου

20:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Αλίαρτος

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΤΡΙΤΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

21:15 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-Ληλάντιο

 

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (αναμένεται ο ορισμός ώρας έναρξης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας

Πηγή: stereabasket.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Τρίτων Χαλκίδας: Πέντε μετάλλια για Φ. Λύκου στο Βαλκανικό πρωτάθλημα

Κώστας Λαγός

Photo album απ’ το Αθλόπολις-Έραπος

Κώστας Λαγός

Λ. Αυγενάκης: Θετικός για τις ακαδημίες, δύσκολα τα τοπικά

eviasports